2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 18 Ocak 2023

kamuilan.org.tr PTT Başvuru 2023

PTT personel alım ilanı yayınladı mı?, 2023 PTT iş başvurusu nasıl yapılır, veznedar nasıl olunur, kamuilan org tr kurye kargo elemanı iş ilanları, ik.ptt.gov.tr, e-devlet PTT iş başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

DUYURU!!! KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ
Şirketimize ait hizmetler, kampanyalar ve güncel bilgilere resmî internet sitemiz www.ptt.gov.tr ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Resmî internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda yer almayan tüm paylaşımlar asılsız ve gerçek dışıdır. ​
Vatandaşlarımızı yanıltarak internet sitelerinin tıklanma sayısını artırmaya ve bu sayede reklam geliri elde etmeye yönelik yayımlanan haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Duyuru linki: https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Kurumsal/DuyuruDetay.aspx?DetayId=125

PTT personel alımı ilanı bekleyen vatandaşların beklentileri yeni yıl ile birlikte artmış bulunmakta. PTT iş ilanlarının yayınlanacağı site ise belli oldu.

Yıllardır alım yapmayan PTT 2023 yılında binlerce vatandaşı işe alabilir. Yazılı sınav ve mülakat sonrası PTT’de işe başlayacak olan adaylar yeni yılda da umutlu bekleyişi sürdürecek. PTT iş başvurusu yapmak isteyen adayların 18 ile 36 yaş aralığında olması gerekiyor. Şoför, kurye, veznedar, işçi gibi bir çok personel alımı yapacak olan PTT’ye başvurular online olarak yapılacak.

kamuilan.org.tr nedir?

Kamuilan.org.tr web sitesi devlet güvencesi altında olmayan sadece insanları bilgilendirmek amacıyla kurulan bir web sitesidir. Kamu iş ilanları yayınlanmakta olan bir sitedir. Devlet kurum ve kuruluşlarıyla hiç bir ilişkisi bulunmaktadır. Sizden para talep eden sitelere itibar etmeyiniz. Hiç bir resmi kurum iş başvurusu için sizden para talebinde bulunmaz.

PTT iş ilanlarının yayınlanacağı resmi siteleri aşağıda bulabilirsiniz.

Kamu İlan Sitesi PTT Başvuru 2023

Kamu ilanlarının yayınladığı web sitesi olan kamuilan.sbb.gov.tr üzerinden yayınlanacak personel alımı başvuruları 2023 yılı itibariyle alınması bekleniyor. Adaylar Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT’de çalışmak için yoğun ilgi gösteriyor.

İŞKUR Sitesi PTT Başvuru 2023

PTT ilanlarının yayınlanacağı bir diğer site ise, İŞKUR’un e-şube olarak adlandırdığı internet sitesidir. İş Bulma Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlanacak iş ilanlarına başvuru yapanlar arasında kura çekimi gerçekleşebilir. Aşağıdaki linke tıklayarak kamu iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kamu-memur-alim-ilanlari/


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu
https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

3.3/5 - (3 votes)

5 thoughts on “kamuilan.org.tr PTT Başvuru 2023

 • Esra sağım

  İki çocuğum var eşim narenciye fabrikalarında çalışıyor çok ihtiyacım var

  Yanıtla
 • Durumum pek yok ondan dolayı sizden yardım istiyorum lütfen destek olun

  Yanıtla
 • Sevda

  Merhaba ben matti destek istiyorum iki çocuğum var Benim eşimin ayağa kırık oda evde yetmiyor destekleriniz için şimdiden teşekkürler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir