2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 24 Şubat 2023

Whatsapp Mesaj Düzenleme Çıkmıyor, Neden Yok?

Whatsapp Messenger yeni özelliğini duyurdu. Sohbet mesajları artık belirli süre içerisinde düzenlenecek. Whatsapp mesaj düzenleme çıkmıyor, yazı düzeltme özelliği nasıl yapılır detayları egeetkinlik.com’da.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, yeni özelliğini açıkladı. Kullanıcılar belirli bir süre içerisinde mesaj düzenleme yapabilecek.

Yeni özellikle birlikte kullanıcılar mesajlaşırken, 15 dakika içerisinde gönderdikleri mesajı düzenleyebilecek. Android ve IOS için aktif edilecek mesaj düzenlemeden karşı tarafta haberdar edilecek. Mesaj kutusunda bulunan saatin yanında “Düzenlendi” ibaresi yer alacak. Mesaj düzenleme özelliğiyle birlikte mesaj silme özelliğinin de kalkması bekleniyor.

Whatsapp Mesaj Düzenleme Nasıl Yapılır?

Whatsapp konuşması esnasında gönderdiğiniz mesajı düzenlemek istiyorsanız, mesaja basılı tutun ve açılan kutucuktaki “Düzenle” seçeneğine tıklayın. Mesajı düzenledikten sonra tekrar gönder tuşuna basarak işlemi tamamlayın. Mesaj düzenleme işlemi sadece 15 dakika içerisinde yapıldığını unutmayın.

Whatsapp Mesaj Düzenleme Çıkmıyor, Neden Yok?

Whatsapp mesaj düzenleme özelliği şu anda beta sürümünde olduğu için her kullanıcı da çıkmıyor. Sizde yüklü olan uygulama beta sürümüne dahilse uygulama marketi üzerinden Whatsapp’ı öncelikle güncelleyin ve mesaj düzenlemenin aktif olup olmadığına bakın. Whatsapp’ınız güncelse henüz mesaj düzenleme özelliği aktif edilmemiştir. İlerleyen günlerde Meta tarafından yapılan resmi açıklama sonrası tüm kullanıcılara açılacak. Bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

Daha fazlası için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir