21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023

Bayraklı Şehir Hastanesi Bulut İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurusu yapacaklar müjde! Bulut İnsan Kaynakları personel, eleman ve işçi alımı yapacak. BULUT İK temizlik görevlisi, büro personeli, operasyon sorumlusu alımı başvurusu nasıl yapılır?, Bayraklı Belediyesi ve iş başvuru formu 2024 detaylarına ulaşabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinden müjdeli haber geldi. Personel alımı yapacak Bulut İnsan Kaynakları duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar o tarihte Bayraklı Belediyesine giderek iş başvurusu yapması gerekiyor.

Bayraklı Şehir Hastanesi nihayet açılıyor ve personel alımlarına da başlandı. Son olarak Bulut İnsan Kaynakları çeşitli görevlerde personel, eleman ve işçi alımı yapacak.

Bulut İnsan Kaynakları bünyesinde çalıştırılmak üzere İzmir Şehir Hastanesine Temizlik Görevlisi ve personel takibi tutacak, ekip yönetimi ve sahada kontrol sağlayacak Operasyon Sorumlusu ve Elektrik Teknisyeni alımı yapılacak.

Bulut İnsan Kaynakları Çalışma Şartları

Bulut İnsan Kaynakları bünyesinde Şehir hastanesinde temizlik görevlisi için çalışmak isteyen adaylar, 18-45 yaş aralığında olması, Operasyon sorumlusu olarak çalışmak isteyen adayların ise 25-45 yaş arası olması gerekmektedir. Çalışma saatleri 08.00 / 17.00 olarak belirlenmiştir. Hafta sonu pazar günü tatil günüdür. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Sabıka kaydı olmamalıdır. Servis yoktur, yol ücreti verilecektir. Hastaneye ulaşımı kolay olan adaylar tercih edilecektir.

Bayraklı Belediyesi Bulut İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Bayraklı Şehir Hastanesinde Bulut İnsan Kaynakları bünyesinde personel alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden veya Bayraklı Şehir Hastanesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Hastanede başvurular Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 13.00 – 14.00 saatlerinde alınacak.

Başvuru telefonu EMRAH KELEŞ :0552 880 9704

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

5/5 - (1 vote)

18 thoughts on “Bayraklı Şehir Hastanesi Bulut İnsan Kaynakları İş Başvurusu

 • Ramazan

  Deprem bölgesi Hatay antakyadan geldim izmir Kemalpaşada. İkamet etmekteyim güvenlik sertifikam var (silahlı) güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum 7 yıl deneyimin var

  Yanıtla
 • Pelin Şaylı

  Merhaba

  Takriben 16 yıl ve üzeri sağlık sektörü halka ilişkiler,sorun çözme,kalite yönetimi ve iş geliştirme ayrıca; sağlık otomasyon programı,ara yazılım programları ile süreç takibi yaptım.

  Sağlık satış ve ikna üzerine,hem saha da sorun çözme , müşteri memnuniyetini arttırma ve kurum kültürünü tanıtmak üzere sosyal medya takibi yaptım.

  Çalışma hayatım süresince , edindiğim deneyimler ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinizin gelişimine katkı sağlayabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi belirtmek istiyorum. Hem şirketinizin çalışma kültürü ve hedeflerine hem de kendime fayda sağlayacağım düşüncesindeyim.

  Yanıtla
 • Ebru sekmen

  Ondokuz mayıs üniversite iki yıl buro yönetimi ve yönetici asistanni mezunuyum. Bilişim sertifikam
  Eczanecilik sertifika
  Hasta kabul sertifika
  Tıbbi sekreter sertifika var.
  05393832935

  Yanıtla
 • Nermin

  İyi günler.Şehir hastanesinde yemekhane bölümünde çalışmak istiyorum. Aşçı sertifikam ve deneyimim var.
  Yemekhane de farklı bir pozisyonda da çalışırım.
  Teşekkürler

  Yanıtla
 • Ethem TOSUN

  Tıbbi Dökümantasyon ve sekreterlik – İlk ve Acil Yardım (PARAMEDİK) bölümü Mezunuyum.
  Sağlık Eğitimi ile ilgili olarak birçok Sertifikam Mevcuttur.Deneyimim mevcuttur.İzmir Bayraklı şehir Hastanesi’nde iş başvurusu yapmak istiyorum…

  Yanıtla
 • Derya Karabulut

  Merhaba.4 yıllikişletme Muhasebe mezunuyum.Hastanenizde uygun pozisyonda çalişmak istiyorum.Alanimda ve sekreterlik konusunda 28 yillik deneyimim mevcut.

  Yanıtla
 • Aykut

  Daha önce izmir Atatürk eğitim ve araştırma hastanesinde çalıştım 5 sene lise mezunuyum acil servis kat personeli ve temizlik elemanı olarak görev yaptım tecrübem var izmir bayraklı şehir hastanesinde çalışmak istiyorum 34 yaşındayım sabıkam yok sigaram dahi yok iş başvurusu nereye cv bırakabiliriz lütfen dönüş yapın yardımcı olun Allah razı olsun

  Yanıtla
 • Burcu

  Hasta kayit kabul sertifikam var izmir şehir hastanesi ne başvuru yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • ismim ahmet gür konya akşehirdençamaşrhane bölüm de çalışmak 3yıl deneyimliyim devamlı çalışmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim turizimçiyimi otellerde çalıştım yemekahne bölümde olabilir usta yardım açı yamagı malzeme dograrım veayrıc bu işten ikişden tercubeliymi vardır yardımcı olursanız ahmetgür cep:0542 269 5844 görüşmek için yüz yüze gelmek istiyorum temmuzun 10da11de gelip konuşmak istiyorum cep ten arıyabilirsiniz bukonuda yardımcıolursanız sevinirim devamlıcalışamak istiyorum saygıllarımla iyi çalışmalr dillerim ve kurban bayramız kutlu olsun

  Yanıtla
 • Gülden

  Merhaba tıbbı sekreter olarak başvuru yapmak istiyorum… nereden yapabılirim

  Yanıtla
 • Hatice

  Ben izmir şehir hastanesinde temizlik elemanı olarak çalışmayı çok istiyorum lütfen dikkate alin

  Yanıtla
 • Aysel Akın

  Tıbbi görüntüleme teknikeri mezunuyum. Bayraklı şehir Hastanesi’nde uygun pozisyonda çalışmak için başvurmak istiyorum.

  Yanıtla
 • Damla

  Tıbbi sekreterlik ve hasta kabul sertifikalarım var İzmir şehir Hastanesi’nde iş başvurusu yapmak istiyorum…

  Yanıtla
 • Sedat çimen

  Yanlış oldu yorumum ben sizin hastanenizde çalışmak istiyorum özel güvenlik olarak saygilarimla

  Yanıtla
 • Sedat çimen

  Hastanenizde özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum

  Yanıtla
 • Nazlı Yıldırım

  Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunuyum. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Sektereterlik Bölümü mezunuyum. Bayraklı Şehir Hastanesinde uygun pozisyonda çalışmak için başvurmak istiyorum.

  Yanıtla
 • Nazlı yıldırım

  Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunuyum. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Sektereterlik Bölümü mezunuyum. Bayraklı Şehir Hastanesinde uygun pozisyonda çalışmak için başvurmak istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir