28 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 10 Haziran 2023

Çiğli Belediyesi Karne Hediyesi Verecek! Başvuru Şartları 2023

İzmir Çiğli Belediyesi karne alan tüm çocuklara karne hediyesi vereceğini açıkladı. Belirtilen tarihlerde karnesini gösteren çocuklar ücretsiz gezi ve kitap kazanacak. Çiğli Belediyesi karne hediyesi nasıl alınır 2023, başvuru nasıl yapılır, Utku Gümrükçü Ücretsiz Uzay kampüsü gezisi detayları Ege Etkinlik.com da bulabilirsiniz.

İzmir Çiğli Belediyesi karne alan çocukların yaz tatiline harika bir başlangıç yapmaları sağlamak için onlara karne hediyesi verecek.

Çocuklara bilimi sevdirmek ve kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla Çiğli Belediyesi karnesini getiren çocuklara ücretsiz Uzay Kampüsü Gezisi ve kitap hediye edecek. Çocukları bilim dolu bir kampüste eğlenceli etkinlikler ve öğretici kitaplarla buluşturmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Çiğli Belediyesi Karne Hediyesi Kimler Başvuru Yapabilir?

İzmir Çiğli Belediyesi tarafından verilecek karne hediyesine sadece Çiğli ilçesinde ikameti bulunan ailelerin çocukları başvuru yapabilir. Karne alan tüm çocuklar hediye alabilir. Gezi organizasyonu ve kitap dağıtımı ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Çiğli Belediyesi Karne Hediyesi Nasıl Alınır?

Çiğli Belediyesi tarafından verilecek ücretsiz gezi ve kitap dağıtımı 16 – 17 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Okulların kapanmasıyla birlikte 2 gün boyunca Çiğli Astronomi Havacılık ve Uzay Kampüsüne karnesi ile birlikte giden çocuklar uzay kampüsünü gezme fırsatı yakalayacak hem de kitap hediyesi alacak. Uzay Kampüsü sadece 08.30 – 17.30 saatleri arasında gezilecek.

Çiğli Belediyesi Astronomi Havacılık ve Uzay Kampüsü Adresi: Ataşehir Mahallesi, 8268. Sokak Çiğli – İzmir

İzmir etkinliklerini kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Whatsapphttps://chat.whatsapp.com/JCcI47E7l58LmZWXO7khRY

Telegramhttps://t.me/egeetkinlikcom

Ege Etkinlik Instagramhttps://www.instagram.com/egeetkinlikcom/

İzmir Etkinlik Instagramhttps://www.instagram.com/izmiretkinlikajansi/

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir