24 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024

CMS Jant İzmir Fabrikası İşçi Alımı Başvuru Formu 2024

CMS Jant ve Makina İzmir Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır?, CMS izmir iş ilanları kariyer.net başvuru şartları ve başvuru formu 2024, CMS işçi, personel, eleman, mühendis, operatör alımı genel başvuru, Çiğli, Bornova Işıkkent Pınarbaşı fabrikası CMS işçi maaşları, yorumları kadroya alıyor mu? için başvuru detayları burada.

Otomotiv jant sektörünün önde gelen firması CMS, İzmir fabrikasına işçi alımı yapılacağını duyurdu. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurunun nasıl ve nereden yapılacağını merak ediyor.

CMS Jant ve Makina tarafından yapılacak personel alımı başvuruları online olarak yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar, fabrikaya form doldurmaya gitmeye gerek kalmadan sadece başvuru formu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilecek. Adaylar uygun pozisyonlara göre iş görüşmesine çağırılarak iş başı yaptırılacak.

İş başı yapmadan önce adaylar, 1 ay boyunca bir eğitimden geçmektedir. Eğitim boyunca gördüğü konular üzerinden sınav oluyorlar ve sınavı geçenler iş başı yapabiliyor. 1 ay süresince size asgari ücret ödeniyor. CMS fabrikasına girdikten sonra deneme süreniz bittikten sonra kadroya girebiliyorsunuz.

CMS Jant İş Başvuru Şartları

  • En az ön lisans mezunu
  • İş konusunda tecrübeli
  • İzmir’de ikamet eden veya edecek

CMS Jant İş Başvurusu nasıl yapılır?

CMS Jant ve Makina İzmir Fabrikasına başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirler. Kariyer sitesine üye bulunmayanlar öncelikle siteye üye olduktan sonra öz geçmiş oluşturması gerekiyor.

https://www.kariyer.net/firma-profil/cms-jant-ve-makina-san-a-s-3412-26505?gclid=CjwKCAiAn5uOBhADEiwA_pZwcGtODFEerycu1hugSc9JCA3OVLyex1U4WFagaQQ8d8vHdjTrQiumlBoCzPEQAvD_BwE

Size uygun bir iş ilanı yoksa, GENEL BAŞVURU kısmından başvuru yapabilirsiniz.

CMS fabrikasında çalışmış veya çalışmakta olan arkadaşlar, yeni iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak adına düşüncelerini yorum kısmından paylaşabilirler. Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar da yoruma yazabilir.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

One thought on “CMS Jant İzmir Fabrikası İşçi Alımı Başvuru Formu 2024

  • Muharrem önay

    İş için yazıyorum. Bu sektörde tanıdık çalışanlar oldu o yüzden bende müracaat edeyim istedim

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir