25 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2021

Ödünç Yaşamlar Tiyatro Oyunu – 29/30 Temmuz 2021

Ali Poyrazoğlu Ödünç Yaşamlar tiyatro oyunu ne zaman, saat kaçta, nerede?, Ali Poyrazoğlu izmir gösterisi oyunları 2021, İnciraltı Açıkhava Otopark Alanı nerede nasıl gidilir?, Selçuk Açıkhava Tiyatrosu, İzmir Ücretsiz Tiyatrolar, İnciraltı Açıkhava Tiyatro Günleri, Selçuk Etkinlikleri, Ali Poyrazoğlu oyunları için etkinlik detayları burada.

Ali Poyrazoğlu’nun yazıp oynadığı Ödünç Yaşamlar gösterisi ile 29 Temmuz 2021 Perşembe günü İnciraltı Açıkhava Otopark Alanı’nda, 30 Temmuz 2021 Cuma Selçuk Açıkhava Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak sizlerle buluşacak.

Ali Poyrazoğlu, Ödünç Yaşamlar ‘da yine bir ilki deniyor, farklı bir tarzın öncülüğünü yapıyor; güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştiriyor. Kendisinden bir uzatmalı öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken, bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor. Ödünç Yaşamlar özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında, aşk hayatında, farkı yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne düşünen bir gösteri…

Yazan-Yöneten-Oynayan: Ali Poyrazoğlu

“İki Günü Aynı Olanın, Bir Günü Kayıptır.”

ÖDÜNÇ YAŞAMLAR TİYATRO OYUNU

Tarih: 29 Temmuz 2021 Perşembe
Saat: 21.00
Yer: İnciraltı Açıkhava Otopark Alanı

Tarih: 30 Temmuz 2021 Cuma
Saat: 21.00
Yer: Selçuk Açıkhava Tiyatrosu

Gösteri halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir