22 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Kasım 2022

Ortadaki Oyun Tiyatro Oyunu – İzmir 16 Kasım 2022

Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahnelediği Ortadaki Oyun Tiyatro oyunu tiyatro severlerle buluşuyor. Ortadaki Oyun konusu, Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi, İzmir Konak Belediyesi ücretsiz tiyatrolar detaylarını burada bulabilirsiniz.

Ortadaki Oyun tiyatro oyunu, 16 Kasım 2022 Çarşamba günü İzmir Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sergilenecek.

Usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahneleyeceği Ortadaki Oyun, Konak Belediyesi’nin yeni düzenlediği salonda ilk gösterim olacak. Orta oyunu geleneğinin usta isimlerinin muhteşem performansıyla sahnelenecek Ortadaki Oyun, izleyenleri güldürürken düşündürmeye davet ediyor. Söz ve müziğin bambaşka bir atmosferde iç içe geçtiği bu muhteşem güldürüyü kaçırmayın.

Ortadaki Oyun Hakkında

Günümüz Türk Tiyatrosu’nun temellerini oluşturan orta oyunu geleneği anlatım biçimini genel olarak baz alan, yine o döneme ait müzikal ve sanat müziği parçalarının aralara serpiştirilmiş bir şekilde sahneye uyarlandığı müzikli hicivli bir güldürü sizi bekliyor.

Tarih: 16 Kasım 2022 Çarşamba

Saat: 20.00

Yer: Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi, Varyant Üstü, Üçyol – İzmir

Tiyatro oyunu herkese açık, ücretsiz ve biletlidir.

Oyunun biletleri 14 Kasım 2022 Pazartesi gününden itibaren saat 13.30’da oyunun sahneleneceği kültür merkezinden alabilirsiniz.

İzmir Kısa Film Festivali detayları için buraya tıklayın.

İzmir’deki etkinliklerden haberdar olmak için INSTAGRAM hesabımızı takip edin ve TELEGRAM kanalımıza katılın.

Telegramhttps://t.me/egeetkinlikcom
Instagramhttps://www.instagram.com/egeetkinlikcom/

2/5 - (6 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir