23 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 26 Ekim 2023

Mardin Büyükşehir Belediyesi Burs Başvuru Sonuçları – Ne Zaman Yatacak? 2023 – 2024

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek eğitim desteği başvuru sonuçları belli oldu. Mardin burs başvuru sonuçları sorgulama 2023 – 2024, basvuru.mardin.bel.tr, ne zaman verilecek, yatacak, ne zaman verilecek, öğrenci yardımı ne kadar detaylarına EgeEtkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek eğitim desteği başvuru sonuçları açıklandı.

Mardin burs başvuru sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte üniversite öğrencileri heyecanla ekran başına geçti. T.C. Kimlik numaralarını girerek burs başvuru sonuçlarına bakan öğrencilerin bir çoğu sevinirken bir kısmı da kazanamadığını öğrenince üzüldü.

Mardin Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşları belirleyerek başvuru yapan bir çok öğrenciye eğitim yardımı verdi. Bazı öğrencilerin maddi durumu iyi olduğu tespit edildiği için başvurusu kabul edilmedi.

Mardin Belediyesi tarafından başvurusu kabul edilen ve burs yardımını almaya hak kazanan öğrenciler burs ne zaman yatacak sorusunu sormaya başladı. Bu sorunun cevabını vermeden önce, öncelikle burs başvuru sonuçları nasıl öğrenilir, ona bakalım.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Burs Başvuru Sonuçları Sorgulama

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik verdiği eğitim desteğine başvuru yapan öğrenciler http://basvuru.mardin.bel.tr/ linkine tıklayarak T.C. kimlik numaraları ekrana girdikten sonra burstan faydalanıp faydalanamadığını öğrenebilirler.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Burs Ne Zaman Yatacak?

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından burs başvuru sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte kazanan öğrenciler bursların ne zaman verileceğini merak etmeye başladı.

Mardinli öğrenciler için bursun yatması çok önemli olduğu için bir araştırma yapalım dedik ve geçen yıllarda ne kadar süre içerisinde yattığını araştırdık. Vardığımız sonuca göre öğrenci yardımı başvuru sonuçlarının açıklanmasından 10 gün sonra yatırılıyor. Herhangi bir sıkıntı olmazsa bursunuz 10 – 15 gün içerisinde yatırılacaktır.

Bursunuz iki taksit halinde yatırılacağı için ilk dönem yarısı ikinci dönemse diğer yarısı yatırılacak.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir