15 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Fenerbahçe Kongre Üyeliği Başvuru Formu 2024

Fenerbahçe de söz sahibi olmak istiyorsanız kongre üyeliğine başvuru yapabilirsiniz. Fener kongre üyeliği başvurusu nasıl yapılır 2024, FB üyelik ücreti ne kadar?, taksit var mı?, Fenerbahçe kongre üyelik şartları ve başvuru formu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe, takımın geleceğiyle ilgili söz sahibi olmak isteyenleri kongre üyesi olmaya davet ediyor. Fenerbahçe Kongre Üyeliği başvurusu artık online olarak yapılabiliyor.

Fenerbahçe Spor Kulübüne gönül vermiş taraftarlar belirli bir ücret karşılığında Fener kongresinde yerini alıyor. FB’li taraftarlar 2022 yılı içerisinde 15.000 TL’ye, 2023 yılı itibariyle ise 50.000 TL’ye kongre üyesi olabilecek. Aylık 500’de aidat ödemesi bulunmaktadır.

Fenerbahçe Kongre Üyeliği Avantajları

Genel kurula katılma, seçme ve seçilme hakkı elde etme,

Futbol ve basketbol maçlarına öncelikli kombine ve bilet alma hakkı,

5 yılını dolduran Kongre üyesi eş ve çocuklarını %80 indirimli olarak üye yapma hakkı elde eder,

25 yılını dolduran Kongre Üyesi Yüksek Divan Kurulu üyesi olma hakkı elde eder,

Fenerium mağazalarında, Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji kayıtlarında indirim hakkı kazanır,

Kulübün sahip olduğu tüm imkanlardan faydalanır.

Fenerbahçe Kongre Üyeliği Başvuru Şartları

Fenerbahçe Kongre üyeliği olmak isteyen taraftarın en az 18 yaşında olması, Genel kurula katılabilecek ve aylık aidatı ödeyecek ve adli sicili temiz olan kişiler Kongre üyeliğine başvuru yapabilir.

Fenerbahçe Kongre Üyeliği Başvuru Formu

Fenerbahçe taraftarların kongre de söz sahibi olması için üyelik ücretini ödeyen herkese kongre üyeliği veriyor. Kongre Üyeliği başvurusu yapmak için https://www.fenerbahce.org/online-uyelik/basvuru-formu#basvuru-formu tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir