21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 9 Ocak 2024

Muratpaşa Belediyesi Spor Okulları Başvuru Kayıt Formu 2024

Antalya Muratpaşa Belediyesi yaz kış spor okulları kayıtları ne zaman, 2024 Ücretsiz Spor Okulu kayıt başvurusu nasıl yapılır, muratpasa.bel.tr yaz spor kursları başvuru şartları, başvuru formu detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Antalya Muratpaşa Belediyesi Yaz – Kış dönemleri yaz spor okulları kayıtları başladı. Spor Okulu başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara başvuruların nasıl yapıldığını açıklıyoruz.

Muratpaşa Belediyesi İlkbahar, Yaz ve Sonbahar dönemlerinde açtığı spor okulları ile çocuk ve gençlerin gelişimine katkı sağlamış oluyor. Ücretsiz olarak açtığı spor okullarından yılda binlerce çocuk faydalanıyor. Yaz Spor Okulları kayıtları da başlamış bulunuyor. Başvurular internet üzerinden yapılabilecek.

Kurslara 10 yaşından itibaren genç ve yetişkin kişiler katılabiliyor. Katılmak istediğiniz branşa göre yaş aralığı değişiklik gösterebiliyor.

Yaz Spor Okulları Branşlar

Badminton, Basketbol, Besyo Hazırlık Kursu, Buz Pateni, Cimnastik, Fitness, Futbol, Güreş, Hentbol, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Plates Aerobik, Satranç, Squash, Su Cimnastiği, Tenis, Triatlon, Voleybol, Yüzme

Muratpaşa Belediyesi Spor Okulları Başvuru Formu

Antalya Muratpaşa Belediyesi tarafından açılacak yaz spor okullarına başvuru yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvurusunu yapabilirler.

https://ebelediye.muratpasa.bel.tr/webportal/index.php?wwsayfa=56


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Kanalına katılmak için tıklayın.

Youtube Kanalımıza katılmak için tıklayın.

Antalya’daki etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalına katılın

3/5 - (1 vote)

4 thoughts on “Muratpaşa Belediyesi Spor Okulları Başvuru Kayıt Formu 2024

 • Ayhan Tanrisever soğuktu yasli evi uyesi

  Merhaba ücretsiz yüzme havuzu uzman yararlanmak istiyorum yonlendirirseniz ve cep telefonu ile WhatsApp tan irtibat kurabilirsiniz sevinirim .
  Tskler

  Yanıtla
 • Ayhan Tanrisever

  Merhaba ücretsiz yüzme havuzu uzman yararlanmak istiyorum yonlendirirseniz ve cep telefonu ile WhatsApp tan irtibat kurabilirsiniz sevinirim .
  Tskler

  Yanıtla
 • Murat Calkan

  Merhabalar. Yaz Okullari Kayit Formuna erisemiyorum bir turlu. Sitede bir ariza var galiba

  Yanıtla
  • adminbaki

   Merhaba kurs kayıtları henüz başlamamıştır.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir