14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 6 Ekim 2023

ODTÜ Kart Bakiye Sorgulama Yükleme 2024

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ Kart bakiye para yükleme, sorgulama ve yenileme işlemleri nasıl yapılır? 2023-2024, Cüzdanmatik e-cüzdan Öğrenci Personel Odtü kart nedir, nerelerde kullanılır?, Odtü kart başvuru formu, İş Bankası ODTÜ card info nasıl ve nereden alınır, nerelerde kullanılır? için detaylar burada.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından geliştirilen akıllı ODTÜ kart personel ve öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Personel ve Öğrenciler ODTÜ Kart’a bakiye sorgulama, para yükleme işlemi nasıl yapıldığını merak ediyor.

ODTÜ kampüsü içerisinde yer alan tüm sosyal aktiviteler ve kantinler için kullanılan ODTÜ kart gün geçtikçe kapsamını genişletiyor. 2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi içinde e-cüzdan sayesinde öğrenci ve personeller Kafeterya, Kütüphane, Sosyal Bina, Yemekhane, Havuz, Spor Merkezi ve Halı Sahayı kullanabiliyor. ODTÜ Kart Bakiye sorgulama ve yükleme işlemleri de kolayca yapılabiliyor.

ODTÜ Kart Bakiye Sorgulama Yükleme

ODTÜ Kart, İş Bankası anlaşmalı olarak tasarlanan bir akıllı karttır. ODTÜ içerisinde bulunan Cüzdanmatikleri bakiye sorgulama ve yükleme için kullanabilir. Ayrıca İş Bankası bankamatikleri üzerinden de bakiye yükleme ve sorgulama işlemleri yapıldığı gibi harcamalarınıza yönelik ekstrenizi de alabiliyorsunuz.

Online bakiye yükleme de yapılabiliyor. Aşağıdaki linke tıklayarak online bakiye yüklemenizi güvenle yapabilirsiniz.

https://odtucard.metu.edu.tr/User/Login

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir