28 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 9 Kasım 2023

Lingo Türkiye Yarışması Başvuru Formu 2023

Kelime oyunu yarışması Lingo Türkiye TRT ekranlarında başlıyor. Lingo Türkiye başvuru nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur? 2023 – 2024, lingoturkiye.com.tr, Lingo sunucusu kimdir?, Kemal Uçar detaylarına EgeEtkinlik.com da bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyicisiyle buluşacak.

Yayınladığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kıran kelime oyunu yarışması Lingo artık Türkiye’de de yayınlanacak. TRT1 ekranlarında yayınlanacak yarışma da eğlence ve tempo bir an bile düşmeyecek. Lingo’da harfler kelimelere dönüşecek ve yarışmacılar en büyük ödülü kazanmak için kıyasıya yarışacak.

Yarışmaya 2’şerli olarak 3 grup katılacak. Yarışmacıların yapması gereken tek şey ilk harfi verilen Lingo kelimeyi bulmak. En yüksek puanı toplayan yarışmacı ise finalde büyük ödül için yarışacak.

Lingo Türkiye Büyük Ödül Ne Kadar?

Lingo Türkiye yarışmasına katılacak yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için yarışacak. En yüksek puanı toplayarak birinci olan yarışmacıya 100.000 TL ödül verilecek.

Lingo Türkiye Sunucusu Kimdir?

Lingo Türkiye kelime oyunu yarışmasını ünlü oyuncu Kemal Uçar sunacaktır. 29 Mart 1985 Adana doğumlu olan Kemal Uçar, tiyatro ile üniversite zamanlarında tanışmıştır. Ezel dizisiyle ismini duyurmuş ve dizi sektörüne adım atmıştır. En son Payitaht Abdülhamid ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizilerinde rol almıştır. Bir çok sinema filminden de rol alan yakışıklı oyuncu, oyun yazarı ve senaristlikte yapmaktadır. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yarışma Lingo Türkiye’de sunuculuk yapmaktadır.

Lingo Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır?

TRT ekranlarında yayınlanacak Lingo Türkiye yarışmasına katılmak için internet üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Yarışmaya katılmak için https://www.lingoturkiye.com.tr/ adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya birlikte katılmak istediğiniz kişi ile birlikte başvuru yapılacak. Sorulan sorulara içtenlikle cevap vererek katılma şansınızı arttırabilirsiniz.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Lingo Türkiye Tanıtım Videosu (YENİ)

3 thoughts on “Lingo Türkiye Yarışması Başvuru Formu 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir