15 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2024

Lingo Türkiye Yarışması Başvuru Formu 2024

Kelime oyunu yarışması Lingo Türkiye TRT ekranlarında başlıyor. Lingo Türkiye başvuru nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur? 2024, lingoturkiye.com.tr, Lingo sunucusu kimdir?, Kemal Uçar, nerede çekiliyor detaylarına EgeEtkinlik.com da bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyicisiyle buluşacak.

Yayınladığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kıran kelime oyunu yarışması Lingo artık Türkiye’de de yayınlanacak. TRT1 ekranlarında yayınlanacak yarışma da eğlence ve tempo bir an bile düşmeyecek. Lingo’da harfler kelimelere dönüşecek ve yarışmacılar en büyük ödülü kazanmak için kıyasıya yarışacak.

Yarışmaya 2’şerli olarak 3 grup katılacak. Yarışmacıların yapması gereken tek şey ilk harfi verilen Lingo kelimeyi bulmak. En yüksek puanı toplayan yarışmacı ise finalde büyük ödül için yarışacak. Finale kalan yarışmacılar lingo kelimeleri bilerek büyük ödülün sahibi olacak.

Lingo Türkiye Başvuru Şartları

  1. Başvurular sadece internet sitesi üzerinden ve Whatsapp başvuru hattı üzerinden yapılacaktır.
  2. Lingo Türkiye yaş sınırı 18 ‘dir. 18 yaşından küçük kişilerin yarışmaya katılmasına izin verilmeyecektir.
  3. Fotoğraflar maksimum 8 MP, 3264 x 2448 piksel özelliklerinde ve boyutunda olmalıdır. Düşük çözünürlüklü başvurular kabul edilmeyecektir.
  4. Kendine güvenen herkes başvuru yapabilir.

Lingo Türkiye Başvuru Sonuçlarını öğrenmek için herhangi bir sorgulama sayfası yoktur. Lingo Türkiye yapımcısı Shine Pictures Film ve Dağıtım Limited Şirketi sadece başvurusu kabul edilen kişilere geri dönüş yapacaktır.

Lingo Türkiye Büyük Ödül Ne Kadar?

Lingo Türkiye yarışmasına katılacak yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için yarışacak. En yüksek puanı toplayarak birinci olan yarışmacıya 100.000 TL ödül verilecek.

Lingo Türkiye Sunucusu Kimdir?

Lingo Türkiye kelime oyunu yarışmasını ünlü oyuncu Kemal Uçar sunacaktır. 29 Mart 1985 Adana doğumlu olan Kemal Uçar, tiyatro ile üniversite zamanlarında tanışmıştır. Ezel dizisiyle ismini duyurmuş ve dizi sektörüne adım atmıştır. En son Payitaht Abdülhamid ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizilerinde rol almıştır. Bir çok sinema filminden de rol alan yakışıklı oyuncu, oyun yazarı ve senaristlikte yapmaktadır. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yarışma Lingo Türkiye’de sunuculuk yapmaktadır.

Lingo Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır?

TRT ekranlarında yayınlanacak Lingo Türkiye yarışmasına katılmak için internet üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Yarışmaya katılmak için https://www.lingoturkiye.com.tr/ adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya birlikte katılmak istediğiniz kişi ile birlikte başvuru yapılacak. Sorulan sorulara içtenlikle cevap vererek katılma şansınızı arttırabilirsiniz.

Lingo Türkiye Whatsapp Başvuru Telefonu

TRT ekranlarının çok beğenilen yarışması olan Lingo Türkiye’de yeni yarışmacılarıyla ile heyecanlı dolu dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Bu heyecanı siz de yaşamak istiyorsanız yarışmaya Whatsapp üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. +90 530 400 87 39 telefona videolu başvurunuzu göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Şanslar!

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

3 thoughts on “Lingo Türkiye Yarışması Başvuru Formu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir