24 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 27 Aralık 2022

Say Bakalım Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

TRT Türk ekranlarında yayınlanan Say Bakalım bilgi yarışması başvuru nasıl yapılır, Say Bakalım Başvuru Formu 2023, sunucusu, Mennan Şahin kimdir, Say Bakalım nerede çekiliyor?, ne zaman yayınlanıyor detaylar burada.

Avrupa’da yaşayan Türklerin bilgilerin yarıştırdığı Say Bakalım, TRT Türk ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Say Bakalım yarışmasına başvuru yaparak siz de katılabilirsiniz.

Say Bakalım sunucusu Mennan Şahin bildiklerinizi sınamaya, bilmediklerinizi öğrenmeye davet ediyor. Sorulan sorulara göre hangi seçeneklerin doğru olduğunu bulmaya çalışan yarışmacılar 250.000 TL büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya yarışacak. Hafta içi her gün saat 20.00’de TRT Türk ekranlarında yayınlanan Say Bakalım yarışmasına siz de hemen başvurun.

Say Bakalım Başvuru Şartları

TRT Türk ekranlarında yayınlanan Say Bakalım yarışmasına katılmak için Avrupa’da herhangi bir şehirde Türk vatandaşı olarak yaşıyor, Türkçe biliyorsanız ve 18 yaşından büyükseniz başvuru yapabilirsiniz.

Say Bakalım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mennan Şahin tarafından sunulan Say Bakalım yarışmasına başvuru yapmak için https://basvurusaybakalim.paperform.co/ adresinden başvuru formunu doldurabilir veya +90 542 110 12 86 numaralı telefona Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu
https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir