23 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 12 Ocak 2023

BOTAŞ Personel Alımı Başvuru Formu 2023

BOTAŞ 261 personel alımı yapacağını duyurdu. BOTAŞ iş başvurusu nasıl yapılır 2023, İŞKUR başvuru ekranı, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı iş ilanları başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma Şirketi, 261 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Devlete ait ham petrol ve doğalgaz boru hatları şirketi çeşitli pozisyonlar görevlendirilmek üzere en az ön lisans mezunu personel alımı yapacak. İş İlanları Türkiye İş Kurumu İŞKUR e-şube üzerinden yayınlanacak. Adaylardan online başvuru alınacak. İş başvurusu 16.01.2023-20.01.2023 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri iştiraki olarak kurulan BOTAŞ’ta iş başı yapacak personeller Ankara, Konya, Adana, Erzurum, Hatay, Şırnak, Kayseri, Kahramanmaraş, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, İzmir, Zonguldak, Samsun, Ardahan, Trabzon, Van, Ağrı ve Aksaray’da görevlendirilecek.

BOTAŞ Personel Alımı

BOTAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere;

Mühendis,

Teknisyen,

Uzman Yardımcısı,

Büro Personeli

alımı yapılacak.

Personel ilanlarını görmek için tıklayın.

BOTAŞ Personel Alımı Başvuru Şartları

BOTAŞ tarafından alınacak personel alımına başvuru yapabilmeniz için en az ön lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Başvuru yapılacak pozisyonla ilgili bölümden mezun olunmalıdır. KPSS şartı bulunmaktadır. Mühendis ve Uzman Yardımcılığı bölümlerinde çalışmak isteyen adaylardan YDS sınavı şartı da istenmektedir. İlanlara başvuru yapacak adayların 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

İşe başlayan personelin deneme süresi 60 gündür. 3 yıl boyunca farklı bir yere nakil isteğinde bulunamayacaktır.

BOTAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Petrol ve doğalgaz taşıma şirketi BOTAŞ’a iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, 16 Ocak 2023 tarihinden itibaren İŞKUR sitesi üzerinden ilanlara ulaşabilecek. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden alınacak.

İlanlara başvuru yapabilmeniz için İŞKUR Öz Geçmiş sayfanızdaki İş Arama Statüsü bölümü Aktif olmalıdır. Aksi halde ilanlara başvuru yapabilmeniz mümkün değildir. Ayrıca Meslek Bilgileri bölümünde başvuru yapılacak pozisyona göre Mesleki Bilgiler işaretlenmelidir.

İlanlara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir