21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 19 Aralık 2023

Survivor Panorama Seyirci Başvurusu Nasıl Yapılır 2024

TV8 ekranlarında yayınlanan zorlu yarışma programı Survivor All Star 2024 başlıyor. Survivor Panorama seyirci başvurusu nasıl yapılır, Survivor panorama seyirci ücretleri ne kadar, nasıl katılırım?, mesaj gönder, kayıt telefon numarası detaylarına ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak gösterilen Survivor yeni yarışmacıları ile 2024 yılına damga vuracak. Büyük ödüllü yarışmanın her bölümü Survivor Panorama programında değerlendirilecek. Başvuru yaparak siz de Survivor Panoramaya seyirci olabilir, canlı yayına katılabilirsiniz.

Survivor bu sene farklı bir konseptte rekabet düzeyi en yüksek sezonunu yaşayacak. Ünlüler, Gönüllüler ve Influencerlar dan oluşan 2 grup kıyasıya yarışacak. Her hafta yapılacak ödüllü ve dokunulmazlık oyunları tüm izleyicileri ekranlara bağlayacak. Hakan Hatipoğlu, Evrim Keklik, Ayşe Yüksel ve Kemal Özcanlı’nın sunduğu ve değerli konukların katıldığı Survivor Panorama programına katılarak siz de bu heyecana yakından tanıklık edebilirsiniz.

Survivor Panorama Seyirci Başvurusu

Survivor Panorama programına katılacak seyircilerin yol ve yeme içme masrafları karşılanıyor. Hafta içi her gün programa seyirci olarak katılabilirsiniz. Mecidiyeköy den kalkacak ücretsiz servisleri kullanarak Survivor Panoramanın çekildiği Acun Medya Stüdyolarına gidebilirsiniz.

Programa katılmak için 0537 888 72 41 numaralı telefona Whatsapp üzerinden mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. Servis saatleri gibi aklınıza gelen sorularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir