21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024

Çerkezköy Belediyesi Ramazan Kolisi Nasıl Alınır?

Çerkezköy Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere desteğini Ramazan ayında da sürdürüyor. İlçe genelinde ailelere gıda yardımı yapılacak. Çerkezköy Belediyesi ramazan kolisi başvurusu nasıl yapılır 2024, Vahap Akay sosyal yardım başvuru formu detaylarına Ege Etkinlik üzerinden inceleyebilirsiniz.

Paylaşmanın ve dayanışmanın daha da arttığı mübarek Ramazan ayında Çerkezköylü vatandaşlara gıda kolisi yardımı yapılacak.

Bu anlamlı ayda Çerkezköy Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatmayı sürdürüyor. Yıl içerisinde çeşitli sosyal yardım programlarıyla ailelerin yanında olan devam ediyor. Bu yardımların merkezinde ise Ramazan kolileri bulunuyor. Kıymetli Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin iftar ve sahur sofralarını bereketlendirmek isteyen Çerkezköy Belediyesi özel olarak hazırlanan yardım kolilerin dağıtımına başlıyor.

Çerkezköy Belediyesi Ramazan Kolisi Başvurusu

Ramazan ayında bir çok ailenin sofrasını zenginleştirmeyi amaçlayan Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi tarafından dağıtılacak kolilerden almak için vatandaşların Çerkezköy Belediyesi Başvuru Masasına gitmesi gerekmektedir.

Çerkezköy Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi tarafından içeriğinde temel gıda ürünleri bulunan Ramazan kolilerinden almak isteyen vatandaşların aşağıdaki şartları karşılaması gerekmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
  • Tekirdağ Çerkezköy ilçesi sınırlarında ikameti bulunan
  • Geliri düşük ve geçimini sağlamayan aileler
  • Başvuru yapacak kişinin 18 yaşından büyük olması

Çerkezköy Belediyesi Ramazan Kolisi Ne Zaman Dağıtılacak?

Desteğe ihtiyacı olan ailelerin yanında olmaya devam eden Çerkezköy Belediyesi, ramazan kolisi başvurularının başladığını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Başvuruların 12 Şubat 2024 tarihi itibariyle alınacak ve bu tarihten itibaren alınan başvurular tek tek hızlıca incelenecek. Uygun görülen ailelere Ramazan ayından önce hazırlanan koliler ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak ve Ramazan ayı boyunca koli dağıtımları devam edecek.

Vahap Akay’ın liderliğindeki ekipler, sosyal yardımın gücünü her geçen gün daha da artırarak, Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelere umut olmaya devam edecek.

Başvurulardan haberdar olmak için INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir