14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 1 Şubat 2024

Mezitli Belediyesi Emekli Yardımı 2024: Her Ay 500 TL Destek Verilecek!

Mersin Mezitli Belediyesi sosyal yardım projelerine bir yenisi daha ekledi, emeklilere yardım yapacağını açıkladı. Mezitli Belediyesi emekli yardımı başvurusu 2024, emekli desteği başvuru formu, Neşet Tarhan 500 TL yardım detaylarına Ege Etkinlik sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mersin Mezitli Belediyesi emeklilere özel sosyal destek projesini başlatacağını duyurdu. Emeklilere her ay 500 TL yardım verilecek.

Mezitli Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek emeklilere yönelik nakdi destek programını başlattı. Her ay düzenli olarak emeklilere 500 TL’lik bir maddi destek imkanı sunulacak. Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın liderliğinde dağıtılan bu yardımla birlikte emeklilerin yaşam standartları iyileştirilmiş olunacak. İhtiyaç sahibi emeklilere de umut ve yardım elini uzatmayı amaçlayan Mezitli Belediyesi, ilçe sakinlerine yönelik sosyal yardım projelerinde öncü bir belediye olarak ön plana çıkmaktadır.

Mezitli Belediyesi Emekli Yardımı Başvuru Formu

Mersin Mezitli Belediyesi tarafından emeklilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamaları, sağlık ve yaşam kalitelerini artırması amacıyla verilecek 500 TL emekli yardımına başvurular ŞUBAT ayı içerisinde verilecek. Belediye meclisinden onay alındıktan sonra başvuru formu ile müracaatlar başlayacak.

Mezitli Belediyesi Emekli Yardımından Kimler Faydalanacak?

Mezitli Belediyesi emekli yardımından faydalanmak isteyen kişilerin belirli başvuru şartlarını karşılaması gerekiyor. Mersin Mezitli ilçesinde ikameti bulunan ve 15 Bin TL’nin altında maaşı bulunan tüm emekliler 500 TL yardımdan faydalanabilecek.

Başvurulardan haberdar olmak için INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

One thought on “Mezitli Belediyesi Emekli Yardımı 2024: Her Ay 500 TL Destek Verilecek!

  • Ümit Kaya

    Yardıma çok ihtiyacım var Allah rızası için yardım edin lütfen acil ben engelli bir vatandaş ım y

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir