14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 5 Ocak 2024

Önder Özcan İsim Analizi Nasıl Yapılır Telefon Numarası 2024

Önder Özcan İsim Analizi nasıl yapılır, telefon numarası, Önder Özcan whatsapp hattı başvuru, seans ücreti 2024, isim enerji analisti fiyat, Önder Özcan ücretsiz Beyaz TV analiz yaptırma detayları burada.

İsim Enerji Analisti Önder Özcan tarafından isim analizi yaptırmak isteyen erkek ve kadın kişiler için nasıl yapıldığını araştırdık.

Show TV ve özellikle Beyaz TV ekranlarında sıkça karşımıza çıkan, tespitleriyle herkesin dikkatini çeken Önder Özcan, İsim Enerji Analizi, Yüksek Bilinç ve Aura Terapi Uygulamalarında uzman ve kitap yazarıdır.

İsim, Doğum Tarihi ve Yeri, Anne Adı ve Yaşadığınız Yer bilgilerini alarak üzerinizde büyü var mı, geleceğiniz, aşk hayatınızla ilgili bilgiler vermektedir.

Önder Özcan İsim Analizi Nasıl Yapılır

Önder Özcan İsim Analizi yaptırmak için 0 542 408 59 53 whatsapp numarasına yazdık ve bize şu yanıt verildi;

Aleyküm Selam. Lütfen yazıyı dikkatli okuyunuz. Metni okumadan başvuru yapmayınız. Aceleniz varsa ve tahammülsüzseniz başvuru yapmayınız. Seanslarımızda isim enerjisi analizi ile negatif enerji tespit bakımı yapılmaktadır. Enerji analizi, negatif enerji tespiti; üzerinizde bulunan yıldız düşüklüğü, nazar ve büyü olup olmadığının kontrol edilmesidir. Üzerinizde negatif enerji yoksa mahlas ve Esma-ül Hüsna verilmektedir. Eğer varsa mahlas ve Esma-ül Hüsna açılmamaktadır. Bu durumda negatif enerjinin temizlenmesi için bioenerji seansı almanız gerekmektedir.

Önder Özcan İsim Analizi Fiyat Bilgisi

Bioenerji seans ve bakım ücretleri;

Enerji analizi, tespit bakım ücreti: 1000 TL

Level 1 frekansı üzerinden 10 seans: 5000 TL

Level 5 frekansı üzerinden 10 seans: 10.000 TL’dir .

*Seans Ücretleri Kurban Bayramına Kadar Bu Fiyatlar Üzerinden % 50 İndirimli olacaktır. Fiyatlarda değişiklik olabilir. Güncel fiyat bilgisi için whatsapp hattına yazınız.

Önder Özcan Ücretsiz İsim Analizi Yaptır

Önder Özcan’a ücretsiz isim analizi de yaptırabilirsiniz. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var programına bağlanarak canlı yayında Enerji ve İsim Analinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Program hafta içi her gün sabah 11.00’de Beyaz TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

İsim analizi yaptırmak istediğinizi yorum kısmına da yazabilirsiniz.


Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir