4 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2023

Tzu Chi Vakfı Yardım Başvurusu 2023

Tayvan’ın en büyük yardım vakfı Tzu Chi Vakfı deprem yardımı faaliyetlerine devam ediyor. Tzu Chi vakfı nedir, bim kartı gaziantep iletişim 2023, Faysal Hu Türkiye Temsilcisi telefon numarası, ,tzu chi iyilik vakfı depremzede dolandırıcılığı detaylarına egeetkinlik.com dan ulaşabilirsiniz.

Tayvanlı vakıf Tzu Chi İyilik Vakfı, Türkiye’deki depremzedelere yardım yapıyor.

Dünya çapın 11 milyon üyesi bulunan Tayvan merkezli Tzu Chi Vakfı Türkiye Temsilciliği, 10 ilde yaşanan deprem sonrası vatandaşlara yardım etmek için harekete geçti. Depremin ilk gününden itibaren tüm dünyada yardım toplayarak deprem bölgesine ulaşan Tzu Chi Vakfı, 40 bin aileye deprem yardımı kapsamında alışveriş kartı ve battaniye yardımı yapacağını açıkladı. Vakıf depremzedeler için yapılacak evlere de eşya yardımı yapacak.

Tzu Chi Vakfı Kimdir?

Tzu Chi İyilik Vakfı, Tayvan merkezli uluslararası yardım faaliyeti yürüten bir kuruluştur. Dünya çapında 11 milyondan faydası üyesi bulunmaktadır. Yardıma ihtiyacı olan kişilere ayni ve nakdi, eğitim ve sağlık alanında yardımlar yapmaktadır. Dünyanın dört bir tarafında temsilcilikleri bulunmaktadır. Temsilcilikler vasıtasıyla bir çok ülkeye yardımda bulunma imkanına sahiptir.

Tzu Chi Vakfı Kimler Yardım Alabilir?

Tzu Chi Vakfı Türkiye Temsilciliği yaşanan büyük felaket sonrası deprem bölgesinde faaliyetlerini yürütmektedir. Öncelikli olarak deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara ulaşarak yardımlarını ulaştıran vakıf, Türkiye’nin her bölgesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara insan ayrımı yapmadan yardım yapmaktadır.

Tzu Chi Vakfı Bim Kartı Veriyor mu?

Tzu Chi Vakfı Bim kartı veriyor mu sorusu vatandaşlar tarafından merak edilen bir soru oldu. Vakıf tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara Bim Kartı verildiği doğrudur. Vakıf tarafından ihtiyaç sahibi ailelere aylık veya tek seferlik olarak gıda ve alışveriş yardımları yapılıyor.

Tzu Chi Vakfı Yardım Başvurusu

Tzu Chi İyilik Vakfına yardım başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, [email protected] adresine mail atarak veya aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formu üzerinden yapabilirsiniz.

https://tzuchi.com.tr/ilitesim/?lang=tr

Tzu Chi Vakfı İletişim

Adres: 50.yıl Mahallesi 2003 Sokak No:41 Kat:3, Sultangazi, İstanbul, Turkey

Tel: 0534 064 35 54 (Whatsapp)

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

58 thoughts on “Tzu Chi Vakfı Yardım Başvurusu 2023

 • انا من مناطق الزلزال من هاتاي انطاكيا وانا خارج مديني بحاجه ماسه الى المال والمواد الغذائيه ارجو المساعده كرت بيم 2000

  Yanıtla
 • Hanife arslan

  Kirrada oturuyorum iki çocuğum var ihtiyaçlarını almıyorum yardımcı olursanız sevinirim lutfen

  Yanıtla
 • Fatma Abacıoglu

  Şanlıurfa merkez Eyyübiye gümüş kuşak Mah Mahmut Coşkunses sok no 91 de oturuyorum 2cocigum var eşim cezaevinden yeni çıktı 160sosyal yardımdan aliyom ortaokula giden oğlum var yardım elinizi uzatmayı talep ediyorum efendim

  Yanıtla
 • 3sma

  Merhaba Şanlıurfa’dayım evimiz yıkıldı beş çocuğum var yardıma ihtiyacım var

  Yanıtla
 • Sibel güner

  Selamlar hataydan yaziyorum evimiz yıkıldı 8 kişi cadirlarda kalıyoruz nakit ihtiyacımız var cak zor durumdayiz yardım ederseniz seviniriz

  Yanıtla
 • Özlem Özdemir

  Hatay Antakya dan yazıyor um başvuru formu doldur uramiyorum olmuyor benim nakite çok ihtiyacı m var evim ağır hasarlı ve disardayiz 2 çocuğum la dışarda yiz yardımcı olabilrmisiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir