14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023

yardimhaber.com Para Yardımları Başvuru Formu 2024

yardım haber.com nedir, öğrencilere ulaşım desteği, ev hanımlarına yardım başvurusu nasıl yapılır 2024, devlet yol yardimhaber.com devlet yardımları, 5500 TL para yardımı başvuru şartları formu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yardım Haber öğrencilere ulaşım desteği ve ev hanımlarına yardım başvuruları Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yürütülmektedir. Başvuru yaparak siz de alabilirsiniz.

Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı dar gelirli vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Hem geleceğimiz olan öğrencilere hem de ailesine yardımlarını sürdürüyor.

yardimhaber.com nedir?

Yardım Haber vatandaşlara ek gelir, devlet yardımları ve iş fikirleri yayınlayan bir web sitesidir. Devlet kurumlarıyla hiç bir ilişkisi bulunmayan bu site sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.

Resmi kurumların verdiği yardımları aşağıda bulabilir ve takip edebilirsiniz.

Yardım Haber Öğrenciye Ulaşım Desteği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal yardıma muhtaç ailelerin çocukları eğer şehir dışında okuyorsa, bu öğrencilere yıl da iki kere evlerine gidiş dönüş yol parası vereceklerini açıkladı. 750 TL’ye kadar verilecek ulaşım desteği için başvuruların Kaymakamlık binasında bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına giderek başvuru yapılması gerektiğini söyledi. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri dahil tüm öğrenciler yararlanacak.

Yardım Haber Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu

Ev hanımlarına yardım başvurusu yaparak siz de bu yardımdan faydalanabilirsiniz. Başvuru yapmak için ekonomik durumunuz sosyal yardım kriterlerine uygun olması gerekmektedir. https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti bu linke tıklayarak e-devlet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Devlet eşinden boşanmış, yaşlı, engelli bireyi olan ve çocuklu ailelere daha kolay yardım yapmaktadır.

Ege Etkinlik Devlet Yardımları sayfamızı ziyaret ederek yayınlanan yardımlara tek tıkla başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

4 thoughts on “yardimhaber.com Para Yardımları Başvuru Formu 2024

 • Osman Toka

  Kira yardımı istiyorum

  Yanıtla
 • Serahi

  Ergulbayhan823@gımail.com

  Yanıtla
 • Zahide

  Paraya ihtiyacım var çocuklarım için

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir