24 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 29 Aralık 2023

Amasya Şeker Fabrikası Randevu Alma 2024

Amasya Şeker Fabrikası küspe alımı randevu sistemi üzerinden gerçekleşiyor. Amasya Şeker Fabrikası randevu alma nasıl yapılır 2024, küspe başvurusu, küspe fiyatları detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Amasya Şeker Fabrikası küspe alımı yapmak isteyen çiftçi ve müşteriler randevu sistemini kullanması gerekiyor.

Enerjisi yüksek Şeker Pancarı küspesi almak isteyen kişiler için Amasya Şeker Fabrikası tarafından bir randevu sistemi oluşturuldu. Bu randevu sistemi üzerinden vatandaşlar alacağı miktarı giriyor ve ödemeyi yapıyor. Ödemeyi yaptıktan sonra en uygun zamanı seçerek fabrika ile randevusunu alıyor. Randevu gününde fabrikaya giderek küspesini arabasına yüklüyor ve gidiyor. Amasya Şeker Fabrikası randevu sistemi sayesinde hem fabrikadaki yoğunluğu önlüyor hem de müşterilerinin zamanla ilgili sıkıntısı olmuyor.

Randevu Alırken Bilinmesi Gerekenler

Amasya Şeker Fabrikasından küspe almak için gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir.

Küspeler için yüklemeler Müteahhit tarafından 24 saat içerisinde yapılacaktır.

Paket Küspelerden 1000 Kg, 500 Kg ve 40 Kg’lık olarak sadece birini seçebilirsiniz. Karışık yükleme yapılmamaktadır.

Randevu aldığınız gün ve saatte fabrikaya geldiğinizde Küspe Nizamiyesinden giriş sırasına göre ürünleriniz verilecektir.

Aldığınız ürün miktarına uygun kapasiteli araçla ürünlerinizi almaya gidiniz.

Traktör ile küspe alacaklar kişiler alım miktarını 6 tonu geçmemelidir.

Randevu durumunuz cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.

16.10.2022 tarihinden itibaren ödeme yöntemi seçeneklerinden Hava ile ödeme çıkartılmıştır. Sadece kart ile ödeme yapılacaktır.

Randevu sisteminden randevu alımlarınızı Hafta içi 08.00 – 17.30 saatleri arasında yapınız. Fabrika tarafından randevu onaylamaları bu saatler içerisinde gerçekleşmektedir.

Amasya Şeker Fabrikası Randevu Alma

Amasya Şeker Fabrikasına küspe alımı için başvuru yapacak çiftçiler ve müşteriler, https://kusperandevu.amasyaseker.com.tr/giris.php linkine tıklayabilir. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfadaki T.C. No veya Vergi no ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer daha önce üye olmadıysanız, Hesap Oluştur bölümünden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Daha önce üye olduysanız ama giriş şifrenizi bilmiyorsanız, Şifremi Unuttum kısmına girerek E-mailiniz üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Amasya Şeker Fabrikası Küspe Fiyatları

Amasya Şeker Fabrikası 2023 yılı güncel küspe fiyatları aşağıdaki gibidir.

Dökme Yaş Küspe 550.00 TL/Ton,

Havuz Küspe 500.00 TL/Ton,

Kalın Pancar Ucu 300.00 TL/Ton,

İnce Pancar Ucu 200.00 TL/Ton

Amasya Şeker Fabrikası Küspe Telefon Numarası

Amasya Şeker Fabrikası Dökme Küspe ile ilgili sorularınızı 0358 417 25 11 telefon numarasından Suluova Bölge Tarım Müdürlüğüyle ve Küspe Kapı’ya sorabilirsiniz. Paket Küspeler içinse 0530 686 84 98 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir