23 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 9 Ocak 2024

Ankara Tekyürek Başvuru Formu 2024

Ankara Büyükşehir Belediyesi Tek Yürek projesi ile sosyal yardım almak isteyenlere ulaşıyor. Ankara Tekyürek başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları, başvuru formu doldur 2024, Tek Yürek başvuru sorgulama sonuçları, ankaratekyurek.com detayları burada.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara tek yürek projesi ile destek oluyor. Tek Yürek başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvuru formunu araştırıyor.

Ankara Büyükşehir dar gelirli vatandaşlar ile yardım yapmak isteyen vatandaşları Tek Yürek sitesi üzerinden buluşturuyor. Belediyeye kayıtlı 25.000 binden fazla vatandaş Tek Yürek projesinden faydalanıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara Nakdi Destek, Gıda Kolisi, Su ve Elektrik Faturası yardımı yapılıyor.

Tek Yürek projesine başvuru yaparak sizde desteklerden faydalanabilirsiniz.

Ankara Tek Yürek Başvuru Nasıl Yapılır

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Tek Yürek projesine başvuru yaparak para desteği, su ve elektrik faturası yardımlarından faydalanmak istiyorsanız, öncelikle Başkent Kart uygulamasına başvuru yapmanız gerekiyor.

Başkent Kart’ı aldıktan sonra bilgileriniz Tek Yürek sistemine eklenecek ve yardımseverler tarafından nakit, elektrik ve su faturanızı ödeyerek size destek olabilir. Ayrıca Başkent Kartınıza Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sürekli olarak yardım yapılıyor.

Başkent Kart Başvurusu yapmak için tıklayın…

Ankara Tek Yürek İhtiyaç Sahibi Sorgulama

Ankara Tek Yürek projesine dahil olduysanız, aşağıdaki linke tıklayarak sistemde kaydınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

https://forms.ankara.bel.tr/elver-kontrol

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra, T.C. Kimlik No, Ad Soyad ve Doğum Tarihinizi girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

1/5 - (1 vote)

3 thoughts on “Ankara Tekyürek Başvuru Formu 2024

 • mehmet kızılbayrak

  bahcemize sebze fideleri dikerek eşim ve ben bahcemizde sebze yetiştirerek vak timizi yararlı bir iş yapmak istiyoruz belediyemizin vermiş olduğu katkıdan dolayı cok memnun olduk başarılarının daim olmasını diliyoruz başarılar.

  Yanıtla
 • Cocugum oldu bir tanede oglumla var eşim bizi terk eti cocugumla sokakta kaldım yardimlarinizi bekliyom

  Yanıtla
 • Üç çocuk annesiyim eşim kismi zamanlı çalışıyor aldığı ücret geçiminizi sağlamıyor evim kira çocuklarımız okula gidiyorlar her türlü yardiminizi istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir