29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 29 Aralık 2022

Antalya Büyükşehir Belediyesi Süt Yardımı Başvurusu 2023

Antalya Büyükşehir Belediyesi Süt Başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara müjde! Antalya ücretsiz süt yardımı 2023 başvuru şartları, başvuru formu, ABB Halk Süt Talep Formu, Süt Yardımı Sorgulama detayları burada.

Antalya da yaşayan ailelerin çocuklarına ücretsiz halk süt dağıtımı yapılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Süt Başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar çok basit şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi çocuklarının gelişimine ve aile ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla süt yardımına devam ediyor. Başkan Muhittin Böcek önderliğinde başlatılan proje ile çocuklar her ay sütlerine kavuşuyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ücret ödemeden temin edilen sütlerden almak isteyen vatandaşların, Antalya ili sınırlarında oturuyor ve 24 – 60 ay aralığında çocuğu olması gerekmektedir.

Antalya Ücretsiz Süt Başvurusu Nasıl Yapılır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Süt Başvurusu internet üzerinden alınmaktadır. Başvuru yapmak için https://www.antalya.bel.tr/OnlineBasvuru/Halk-Sut-Talep-Formu adresine tıklayarak Halk Süt Talep Formu doldurulmalıdır.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığında görevli Meslek Elemanları tarafından incelenen ve uygun görülen ailelere süt yardım yapılmaktadır.

Antalya Süt Yardımı Sorgulama Ekranı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Süt Talep Formunu doldurduktan sonra başvuru durumunuzu öğrenmek için https://www.antalya.bel.tr/OnlineBasvuru/Ba%C5%9Fvuru-Durum-Sorgulama adresine tıklayarak sorgulama işlemi yapabilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu: https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

2 thoughts on “Antalya Büyükşehir Belediyesi Süt Yardımı Başvurusu 2023

  • Sırtı yardımı istiyorum eşim çalışamıyor bir aylık bebeğim var kiracıyım bir aylık 1 yaşında bebeğim var sırt yardımı istiyorum

    Yanıtla
  • Eşim çalışamıyor kiracıyım süt yardımını istiyorum 1 yaşında bebeğim var

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir