19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 29 Aralık 2023

Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi Nasıl Yardım Alınır? 2024

Antalya Kepez Belediyesi tarafından açılan Sosyal Yardım Merkezi ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi başvuru sorgulama 2024, Kepez giyim yardımı nasıl alınır, başvuru şartları detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Antalya Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor.

Kepez Belediyesi’nin sosyal yardımlaşma ve dayanışma merkezi dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2019 yılında 4 katlı olarak açılmıştır. Kullanılmış eşyaların yeniden dönüştürülerek tekrar kullanıma sunulan merkez yardımsever vatandaşların bağışlarını da bekliyor. Yardım merkezi kurulduğu günden bu yana Kepezli ihtiyaç sahibi ailelerin yuvalarını ısıtmaya devam ediyor.

Kepez Sosyal Yardım Merkezi Verilen Yardımlar

  • Giyim,
  • Ev tekstili,
  • Ev eşyası,
  • Oyuncak,
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • Tıbbi Malzeme

Kepez Sosyal Yardım Merkezi Nasıl Yardım Alınır?

Antalya Kepez Belediyesi’nin hizmete açtığı Sosyal Yardım Merkezinden faydalanmak isteyen vatandaşlar öncelikle (0242)310 58 58 numaralı telefonu arayarak başvuru yapması ve çalışma saatleriyle ilgili bilgi alması gerekmektedir. Daha sonra Sosyal Yardım Merkezine giderek bir form doldurması gerekiyor. Formu doldurduktan sonra ihtiyacı olduğu malzemeyi ve eşyayı alabilecek.

Kepez Sosyal Yardım Merkezi Bağış Nasıl Yapılır?

Kepez Belediyesi tarafından açılan Sosyal Yardım Merkezine kullanmadığı eşyalarını bağışlamak isteyen vatandaşlar, (0242)310 58 58 telefonu arayarak bağış yapmak istediğini ve vermek istediği eşyaları iletecek. Daha sonra verilecek eşyalar evinizden alınacak veya sosyal yardım merkezine siz bırakacaksınız.

Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi Yol Tarifi

Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi, Düdenbaşı Mahallesi  Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’nde bulunmaktadır. Merkeze ait açık adresi aşağıda bulabilirsiniz.

Adres: Düdenbaşı, 2309. Sk. No:156, 07260 Kepez/Antalya

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

One thought on “Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi Nasıl Yardım Alınır? 2024

  • Durumum hiç yok kiracıyım çocukları ufaktır eşim çalışıyor evime su altında kalmış

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir