5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 27 Şubat 2023

herkart gaziantepkart com tr Gaziantep Kredi Kartı Tanımlama

Gaziantep kredi kartı ile otobüse binmek isteyen vatandaşlar tanımlama yapması gerekiyor. Herkart gaziantepkart com tr eşleştirme sorgulama değiştirme nasıl yapılır, gaziantep tramvay ücretsiz mi?, antep Büyükşehir belediyesi kredi kartı iptal etme detayları egeetkinlik.com’da bulabilirsiniz.

Gaziantep’te toplu taşımayı kullanan vatandaşlar için kredi kartı ile ulaşımı kullanabilecek. Kredi kartı kullanımı için tanımlama yapılması gerekiyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi şehir içi ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak kredi kartı ile ulaşım projesini hayata geçirdi. Toplu taşımada kredi kartı kullanımını aktifleştirme için Büyükşehir Belediyesi VİSA ve Mastercard ile işbirliği yaptı. Kredi kartı tanımlaması yapan vatandaşlar Antep kart olmadan kredi kartı ile toplu taşımayı kullanabilecek. Kredi kartı veya banka kartının temassız ödemesi olan tüm vatandaşlar bu hizmetten faydalanabilecek.

Kredi kartı eşleştirmesi yaptıktan sonra bakiye dolum derdiniz olmayacak. Kartınızda para olduğu sürece toplu taşımayı kullanabileceksiniz. İndirimli binişlerden ve aktarmalı biniş hakkınız devam edecek. Kartınız ile otobüs, tramvay ve metro gibi ulaşım araçlarına binebilirsiniz.

Gaziantep Kredi Kartı ile Kimler Seyahat Edebilir?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine ait tüm toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Tüm kart tipine sahip vatandaşlar kredi kartına geçiş yapabilir.

Kredi kartına geçiş yapanlar sadece Gaziantep Kartını kullanamayacak. 1 hafta sonra kredi kartı tanımlamasını iptal ettikten sonra tekrar ulaşım kartını kullanabilir. Kartınızda bulunan bakiyeniz silinmiyor. Kredi Kartınızı iptal ettirdikten sonra tekrar kalan bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Gaziantep Kredi Kartı Tanımlama

Gaziantep Kartı kullanan vatandaşlar kredi kartına geçiş yapması için tanımlama eşleştirme yapması gerekiyor. Kredi kartı eşleştirmesi yapmak için https://herkart.gaziantepkart.com.tr/personalize adresine tıklayarak yapabilirsiniz.

Gaziantep Kredi Kartı Durum Sorgulama ve Eşleştirme İptal Etme

Gaziantep’te ulaşımı için kullandığınız kredi kartınız varsa ve eşleştirme iptal ederek Gaziantep Kartınıza geçiş yapmak istiyorsanız https://herkart.gaziantepkart.com.tr/personalize/query adresine tıklayarak iptal edebilirsiniz.

Daha fazlası için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir