23 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 17 Şubat 2024

Silivri Belediyesi Buz Pateni Başvurusu Randevu Formu 2024

İstanbul Silivri Belediyesi Buz Pateni başvurusu nasıl yapılır, Silivri Eski Festival Alanı Buz Pateni randevu formu 2024, İstanbul ücretsiz buz pateni organizasyonu kayıt için detaylar burada bulabilirsiniz.

İstanbul Silivri Belediyesi başvuru ve randevu alan herkese buz pateni hediye edecek. Randevu almak isteyen vatandaşlar nasıl başvuru yapıldığını merak ediyor.

Silivri Belediyesi karne hediyesi olarak çocuklara yarı yıl tatilinde ve yaz tatilinde buz pistini ücretsiz yapıyor. Karnesini alan çocuk ve gençler buz pistine giderek 1 saat boyunca buz pateni dersi alıyor ve pistin keyfini sürüyor. Öğrenciler 11.00 – 21.00 saatleri arasında istediği bir saatte buz pistinde ücretsiz olara kayabilirler.

Silivri Belediyesi Buz Pateni Kayıt Şartları

Silivri Belediyesi’nin buz pistinden kaymak isteyen kişiler 7 yaşından büyük olmalıdır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri buz pateni sahasında kayabilir. Ayak numaranız 28 ila 47 arasında olmalıdır. Buz patenine gelirken rahat kıyafetler giyilmelidir. Tüm kurallara uyacak şekilde hareket edilmelidir. Görevlilerin yönlendirdiği şekilde hareket edilmelidir.

Silivri Belediyesi Buz Pateni Başvurusu nasıl yapılır?

Silivri Belediyesi tarafından hediye edilecek buz pateni için randevu almak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki linke tıklayarak kayıt başvurusu yapabilirler. Günlük olarak kayıt alınmaktadır.

https://kultursanat.silivri.bel.tr/buz-pateni

Silivri Buz Pateni Sahası nerede?

Silivri Buz Pateni sahası Eski Festival Alanındadır.

Adres: Piri Mehmet Paşa, Albay Yunus Dirik Sk. No:27, 34570 Silivri/İstanbul


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Instagram Başvuru Hesabı

https://instagram.com/basvuruprofesoru

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir