5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 6 Ekim 2023

Tuzla Kart Bakiye Sorgulama & Yükleme 2024

İstanbul Tuzla Kart Bakiye Sorgulama ve Para Yükleme Nasıl yapılır?, Tuzla Belediyesi Kart Bakiye yükleme ve sorgulama nereden yapılır? 2023-2024, Tuzla Sosyal Tesisleri için kart, Genç Kart, Tuzla Alışveriş Kartı, Tuzlakart indirim avantaj karto başvuru için detaylar burada.

Tuzla Belediyesi’nin bir projesi olan Tuzla Kart, üye işyerlerinde avantajlı indirimler sağlayan bir alışveriş kartıdır. Tuzla Kart sticker’ı görülen her yerde kullanılan bu kartı 300.000’i aşkın kişi kullanmaktadır. Tuzla Kart sahipleri +300 üye iş yeri ve 6 Sosyal Tesislerden faydalanmaktadır. Tuzla Kart’ı kullanan vatandaşlar Tuzla Kart Bakiye Sorgulama ve Bakiye Yükleme işlemlerini merak ediyor.

Tuzla Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

İstanbul Tuzla ilçesinde anlaşma iş yerleri ve sosyal tesislerden faydalanmak isteyen vatandaşlar Tuzla Kartının içerisindeki bakiye ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Tuzla Kart, para yüklenen bir kart değildir, sadece üye iş yerlerine gittiğinizde sizlere özel indirim sağlayan bir Tuzla Belediyesi’nin vatandaşlara sunduğu karttır. Üye işleri listesine buradan ulaşarak indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tuzla Kart Başvurusu Yapma

Tuzla Kart ve Genç Kart başvurusu için Tuzla Belediyesi Hizmet Binası’nda İŞKUR – İstihdam masasına gelerek; üzerinde TC kimlik numarası bulunan kimlik kartlarınızla Tuzla Kart başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İlerleyen günlerde tuzlakart.com üzerinden online başvuru alınacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir