29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 6 Ekim 2023

Konya Sosyal Kart Bakiye Sorgulama 2024

Konya Büyükşehir Belediyesi KBB tarafından verilen Sosyal Kart Bakiye Sorgulama nasıl yapılır?, Konya A101 Alışveriş Kartı Bakiye öğrenme 2023-2024, Konya Sosyal Yardım Kart Bakiye Yükleme işlemleri için işte detaylar;

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli vatandaşlara destekte bulunmak amacıyla başlattığı Sosyal Kart uygulaması tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal Kart’tan faydalanan vatandaşlar A101 marketlerinden kolayca alışveriş yapabiliyor. Alışveriş yapan vatandaşlar kartlarında ne kadar bakiye kaldığını merak ediyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal Kart projesine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Tek Kullanımlık ve Sürekli Kullanımlık olarak ikiye ayrılan kartlar ile anlaşmalı market, bakkal ve fırınlardan ihtiyaçlarını giderebiliyor. Sosyal Kart’ta nüfusu 3’e kadar olan hanelere 75 TL, nüfusu 4 ve 5 olan hanelere 100 TL, nüfusu 6 ve üzeri olan hanelere de 150 TL yükleniyor. Bu kartlarından harcama yapan vatandaşlar, bakiye sorgulama işlemi için araştırmalar yapmaktadır.

Konya Sosyal Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Konya’daki ihtiyaç sahiplerine anlaşma marketlerin şehir merkezindeki 9 ayrı şubesinden alışveriş imkanı sunan Sosyal Kart’ta kaç para kaldığını ve bakiye sorgulama yapmak için alışveriş yaptığını marketin kasasındaki görevliden rica ederek öğrenebilirsiniz.

Konya Sosyal Kart Online Başvuru Ekranı

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kart başvuru detayları için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir