2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2023

Çocukçuf Başvuru Formu 2023: TRT Çocuk Yarışmasına Katıl!

TRT Çocuk kanalında yayınlanan yarışma programı Çocukçuf her hafta sonu izleyicisiyle buluşuyor. Çocukçuf başvurusu nasıl yapılır, Çocuk Çuf Çuf başvuru şartları formu 2023, Ekin Abla ve Çuf Çuf Çocuk yarışmasına katılmak için detayları burada bulabilirsiniz.

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanmaya başlanan Çocukçuf programı yeni yarışmacılarını bekliyor. Çocuklar aileleriyle birlikte başvuru yaparak katılabilir.

Uzman Doktor Ekin Başar’ın sunumuyla gerçekleşen ÇOÇUKÇUF, keyifli yarışmaları ve sorularıyla hafta sonu çocukları ekrana bağlamaya devam ediyor. Mutlu, Çuf Çuf Tren ve Ekin Abla ile birlikte tekerleme, bilmece ve nesnenin ismini söylemeden anlatma oyununda tren yolcusu olmak istiyorum diyorsan TRT Çocuk seni bekliyor.

Çocukçuf programına katılmak isteyen çocuklar anaokulu veya ilkokul öğrencisi olması gerekiyor. İstanbul’da çekimleri yapılan yarışmaya katılabilecek durumda olmalıdır.

ÇocukÇuf Başvuru Nasıl Yapılır?

TRT Çocuk kanalında çocuklarla buluşan Çocuk Çuf Çuf programına katılmak isteyen çocuklar, Rajans ile iletişime geçmesi gerekiyor. Rajans tarafından hazırlanan programa ait başvuru formu açıldı. Programa çocuklarını katılmasını sağlamak isteyen anne ve babalar, https://www.cocukcuf.com/basvuru.html adresine tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir.

ÇocukÇuf Ekin Abla Kimdir? Ekin Başar Mesleği

2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinin Tıp Fakültesinden mezun olan Ekin Başar, mezuniyetinin hemen ardından Kızılcahamam Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim, 2011-2014 yıllarında Ege Üniversitesi Patoloji Anabilim Dalı’nda asistanlık yaptı. 2019 yılında Trakya Üniversitesinde aldığı Psikiyatri eğitimi ve çeşitli eğitimler ile Uzman Doktor oldu.

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Cinsel Terapi, Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve Aile ve çift terapisi, Bireysel terapi, Cinsel terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veren Ekin Başar, Nisan 2022 yılı itibariyle Ankara’da serbest hekim olarak çalışmakta ve TRT Çocuk ekranlarında ÇocukÇuf programını sunmaktadır.

Ekin Abla ve Çuf Çuf ne zaman, saat kaçta?

Ekin Abla ve Çuf Çuf, TRT Çocuk ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü yayınlanacak olan ÇocukÇuf saat 10.15’te ekranlarda olacak. Kaçırmayın.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu için tıklayın.

TRT Çocuk Variloto Yarışması için tıklayın.

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

5/5 - (2 votes)

18 thoughts on “Çocukçuf Başvuru Formu 2023: TRT Çocuk Yarışmasına Katıl!

 • Reyhan Güngör

  Kızımla katılmak istiyoruz yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
 • Elif

  Merhaba biz kızım ve oğlum için başvuru yapmak istiyoruz ama başvuru formunu bulamıyoruz.

  Yanıtla
 • Serhat esendemir

  Oglumla basvuru yapacagız yardımcı olur musunuz

  Yanıtla
 • Emine Varlik

  Merhaba cocukcuf a nasil basvurabiliriz

  Yanıtla
 • Gülşah yıldız

  Kızımda katılmak istiyor yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • Gülcük Korkmaz

  S.aleykum kızım katılmak istiyor ama form bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

  Yanıtla
 • Şerife

  Oğlum için başvuru yapmak istiyorum başvuru formuna ulaşamadım yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • Bahar

  Merhabalar.. kızım Zeynep (5) için başvuru yapmak istiyordum. Fakat başvuru formuna ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • Derya Can

  Kızım için başvurmak istiyorum.

  Yanıtla
 • Rüyam Leyla ÇELER

  Kızım adına basvuru gökçe zeynep ÇELER

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir