2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 15 Kasım 2023

Müge Anlı Seyirci Başvurusu 2024: Seyirci Nasıl Olunur?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert Programına seyirci olarak katılmak isteyen izleyenler başvurusu nasıl yapıldığını merak ediyor. Müge Anlı Tatlı Sert seyirci başvuru formu 2023 – 2024, seyirci nasıl olunur?, Köklü Ajans seyirci ücreti detaylarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir insanları arasında gösterilen Müge Anlı, ATV ekranlarında sunduğu program hafta içi her gün izleyiciyi ekrana kitlemeye devam ediyor. İsteyen izleyiciler artık programa seyirci başvurusu yaparak katılabiliyor.

Gündüz kuşağı programlarının en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, cinayetleri bir bir çözen ve kayıpları canlı yayında bulan, Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen olaylarıyla Müge Anlı’nın sunduğu programa seyirci olarak katılabilirsiniz. Korona virüs nedeniyle alınmayan seyirciler 2023 yılı itibariyle alınacak. Başvuru yapan izleyiciler canlı yayına artık katılabiliyor.

Müge Anlı Seyirci Başvurusu Şartları

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına seyirci olarak katılmak isteyen izleyiciler 18 yaşından büyük olmalıdır. Gidecek kişileri izleyici temsilcisi tarafından ayarlanan servis alıyor ve programa ücretsiz olarak getiriyor. Program süresince size yiyecek ve içeceklerde veriliyor. Program sonunda ise belirlenen günlük seyirci ücreti sizin oluyor ve servis sizi aldığı yere geri bırakıyor. Programın her zaman takipçisi yani fanı olan izleyiciler özellikle seçiliyor. Hafta içi her gün gelecek kişiler seçiliyor.

Müge Anlı Seyircisi Nasıl Olunur?

ATV ekranlarında her hafta içi yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına seyirci olarak katılmak isteyen izleyiciler, 0535 365 52 52 numaralı telefona whatsapp üzerinden mesaj atarak veya 0212 354 44 25  veya 0212 354 44 26 numaralı telefonu arayarak seyirci başvurusu yapabilirsiniz.

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

3/5 - (2 votes)

One thought on “Müge Anlı Seyirci Başvurusu 2024: Seyirci Nasıl Olunur?

  • Ayaz Yılmaz

    Ban 10 yaşındayım babam va annem bana evlatlık olduģumu söylüyor evlatlıkmışım benim gerçek ailemi bulun 😢😢😢

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir