2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 22 Şubat 2023

Kısmetse Olur Rotinda Kılıç instagram hesabı

Kısmetse Olur programına yeni katılan Rotinda Kılıç isimli güzel kadının resmi instagram hesabı merak edildi. Rotinda Kılıç instagram, twitter, tiktok, facebook hesabı var mı? 2023, Rotinda Kılıç kimdir, kaç yaşında, Aşkın Gücü youtube izle detaylarını burada bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü izdivaç programı youtube üzerinden ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Programa yeni katılan Rotinda Kılıç ise güzelliği ile herkese kendini hayran bıraktı. Rotinda Kılıç’ın sosyal medya hesapları bir çok kişi tarafından merak edildi.

5 yıl aradan sonra yeniden yayınlanmaya başlayan izdivaç programı Kısmetse Olur, Aşkın Gücü ile ekranlara geri döndü. Büyük ilgiyle karşılanan program kısa sürede milyonlara ulaştı. Program yeni yarışmacılarda katılmaya başlayınca programda gergin anlar yaşanıyor. Son olarak kadınlara katılan Rotinda Kılıç güzelliği ve fiziğiyle erkeklerin ağzını açık bıraktı. Kadınlar tarafı ise Rotinda Kılıç’ı hayranlıkla seyrettiler. Hal böyle olunca da ekran başındaki izleyiciler Rotinda’yı merak ederek, instagram ve tiktok gibi sosyal medya hesaplarını araştırmaya başladı.

Rotinda Kılıç Sosyal Medya Hesapları

Rotinda Kılıç instagram hesabı: @rotindaklc

Rotinda Kılıç tiktok hesabı: @rotindaklc

Daha fazlası için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir