25 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021

İzmir Demokrasi Üniversitesi İşçi Alımı Başvuru Formu 2021

İzmir Demokrasi Üniversitesi Personel, İşçi, Eleman, Memur alımı başvurusu nasıl yapılır?, İDÜ İŞKUR Güvenlik ve Temizlik Görevlisi iş başvuru formu 2021, Karabağlar üniversitesi başvuru ne zaman?, İşçi alımı başvuru kura sonuçları için başvuru detayları burada.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Demokrasi Üniversitesi sürekli çalışacak 8 işçi alımı yapacak. Üniversiteye iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor.

İzmir Demokrasi Üniversitesi kadrolu çalışacak Temizlik Personeli ve Güvenlik Görevlisi alım ilanını yayınladı. 11 Ekim 2021 Pazartesi itibariyle başlayan başvurular, 15 Ekim 2021 Cuma günü sonuna İŞKUR üzerinden online olarak yapılacka. Başvuruların alınmasının ardından kura çekimi gerçekleşecek. Kura sonucunda açık iş ilan sayısının 4 katı kadar asil ve yedek aday belirlenecek. Kura çekimi ise 25 Ekim 2021 Pazartesi günü yapılacak.

Üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 Silahsız Güvenlik Görevlisi ve 6 Temizlik Personeli alınacaktır.

İzmir Demokrasi Üniversitesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

  • T.C. vatandaşı olmak
  • 18-40 yaş aralığında olmak
  • Güvenlik ve Temizlik Görevini engelleyecek sağlık problemi bulunmamak

İzmir Demokrasi Üniversitesi İşçi başvurusu nasıl yapılır?

İzmir Demokrasi Üniversitesinde Güvenlik Görevlisi veya Temizlik Personeli olarak çalışmak isteyen adaylar, İşkur’un e-şubesi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için tıklayın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Linke tıkladıktan sonra e-devlet şifreniz ile giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada İl kısmından İzmir’i seçin. İşyeri Türünü de Kamu seçtikten sonra Ara butonuna tıklayın. Bu şekilde aşağıda üniversitenin ilanlarını görebileceksiniz.

İzmir Demokrasi Üniversitesi İşçi Alımı İlanı


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir