19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Aralık 2022

İzmir Tarım Fuarı İş İlanları Başvuru 2023

İzmir Tarım Fuarı iş başvurusu nasıl yapılır?, İzmir Hayvancılık Fuarı temizlik personeli alımı başvuru şartları, başvuru formu 2023, Agroexpo fuar iş ilanları, Gaziemir Fuar İzmir, Bizizmir.com Askıda iş ilanları, İşkur fuar eleman alımı için başvuru detayları burada.

Gaziemir Fuar İzmir merkezinde bu sene 18.si gerçekleşecek İzmir Tarım Fuarı AgroExpo personel alımı yapacak. Fuarda çalışmak isteyen bir çok kişi başvurunun nasıl yapılacağını merak ediyor.

1-5 Şubat 2023 tarihlerinde İzmir Tarım Fuarında çalışacak personeller alınacak. Türkiye’nin en büyük Tarım Fuarı özelliği taşıyan fuar için İşkur üzerinden yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Tarım Makinası, Traktör, Tohum, Gübre Sulama, Bitki Besleme, Hayvancılık sektörünün son teknoloji ürünlerinin sergileneceği fuarda sizde çalışmak istiyorsanız, işkur ilanına aşağıdan bulabilir ve şartları görebilirsiniz.

İzmir Tarım Fuarı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarında çalışmak isteyen adaylar, başvurularını [email protected] mail adresine veya aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirler.

https://www.bizizmir.com/tr/Askidais

Bizizmir.com adresinde iş başvuruları henüz yayınlanmadıysa, mail adresi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir