14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Tesla Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024

Tesla Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?, 2024 Tesla İstanbul iş ilanları, Elon Musk Tesla şarj istasyonu personel alımı başvuru şartları, Manisa Fabrikası başvuru formu, Tesla Mağaza Müdürü için başvuru detayları burada.

Dünyaca ünlü elektrikli araç üreticisi Tesla Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Tesla Türkiye İstanbul’da çalışmak isteyen bir çok kişi iş başvurusunun nasıl yapıldığını araştırıyor.

Elon Musk’ın kurucusu olduğu Tesla, İstanbul’da açacağı mağazalar ve 10 ayrı noktada kuracağı istasyonlar için personel ilanlarını açmaya başladı. Recep Tayyip Erdoğan ile görüştükten sonra Türkiye pazarına girmeye karar veren Elon Musk girişimlerini hızlandırdı ve iş ilanlarını duyurdu.

Şirketin resmi websitesi üzerinden açılan ilanla Türkiye’ye giriş yapacağını resmen duyurmuş oldu. İsteyenler online olarak iş başvurusu yapabilecek.

Süper Şarj İstasyonlarının kurulacağı iller: İstanbul, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Edirne, Hendek (Sakarya), İzmir ve Konya

Bu iller içinde yakın zamanda iş ilanları yayınlanması bekleniyor.

Tesla Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tesla tarafından açılacak mağazalar ve şarj istasyonlarında çalışacak eleman başvurularını aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

https://www.tesla.com/tr_tr/careers

Tesla Manisa Fabrikası İş Başvurusu

Dünyanın en zengin insanları arasında gösterilen Elon Musk, Türkiye ile temaslarını güçlendirmeye devam ediyor. Önümüzdeki sene içerisinde Manisa Organize Sanayi Bölgesinde fabrika kurulacağı haberleri yankı bulmaya başladı. Tesla araç üretim fabrikası kurulursa iş başvuruları da alınmaya başlanacak.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir