14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 7 Aralık 2023

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı 2024

İzmir Karşıyaka Yeni yıl pazarı açılıyor. Karşıyaka Belediyesi yılbaşı pazarı ne zaman, nerede açılıyor? 2023 – 2024, Bostanlı Zühtü Işıl Meydanı nasıl gidilir, stant başvurusu detaylarına EgeEtkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Belediyesi tarafından açılacak Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı İzmirlilerle buluşuyor!

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı, 9 Aralık 2023 tarihinde açılacak. 2 Ocak 2024 tarihine kadar ziyarete açık olacak. Pazarda 15 metre boyunda dev bir yılbaşı ağacı misafirlerini karşılayacak. Yaklaşan yeni yıl heyecanını sokağa taşıyan Karşıyaka Belediyesi renkli görüntülerle sizleri bekliyor olacak. Yılbaşı pazarında çeşitli etkinliklerde düzenlenecek. Fotoğraf çekim alanları, yılbaşı süslemeleri ve hediyelik eşya stantlarıyla yılbaşına dair bir çok şeyi bu pazarda bulabilirsiniz.

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı Nerede?

Karşıyaka Belediyesi tarafından ziyarete açılacak Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı, Zühtü Işıl Meydanında sizlerle buluşacak. Zühtü Işıl Meydanı, Bostanlı İskelesi’nin karşısında bulunan Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunun arkasında kalan alandır. Ulaşımı Tramvay ve Otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı Stant Başvurusu

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarında stant açmak isteyen kişiler Karşıyaka Belediyesine müracaat etmesi gerekmektedir. 0(232) 362 57 77 numaralı telefonu arayarak stand başvurusu yapabilirsiniz.

İzmir etkinliklerini kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Whatsapphttps://chat.whatsapp.com/JCcI47E7l58LmZWXO7khRY

Telegramhttps://t.me/egeetkinlikcom

Ege Etkinlik Instagramhttps://www.instagram.com/egeetkinlikcom/

İzmir Etkinlik Instagramhttps://www.instagram.com/izmiretkinlikajansi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir