2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 20 Ocak 2023

SEFO Yenibosna Stadı Konseri 2023 – ücretsiz

Rap müziğinin başarılı ismi SEFO, İstanbul Bahçelievler Yenibosna Stadı’nda ücretsiz bir konser verecek. Sefo Bahçelievler Belediyesi etkinlikleri 2023, Yeni Bosna Stadyumu bihayat.bahcelievler.bel.tr bilet giriş uygulamayı indir detaylarına ulaşabilirsiniz.

Rap müziğinin en çok dinlenen isimlerinden SEFO, 21 Ocak 2023 Cumartesi günü İstanbul Bahçelievler Yeni Bosna Stadı’nda ücretsiz bir konser verecek.

İstanbul Bahçelievler Belediyesi tarafından organize edilen konserde sahne alacak olan SEFO sevilen şarkılarıyla herkesi coşturmaya geliyor. Belediye tarafından konsere sadece Bahçelievler de oturan vatandaşların katılacağı açıklanmıştı. Sefo hayranları bu duruma yoğun bir tepki gösterince konserin herkese açık olacağı açıklandı.

Konsere katılmak isteyen kişilerin Bi Hayat uygulamasını indirmesi gerekiyor. Uygulamayı Google Play ve AppStore üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Konsere uygulama üzerindeki fırsatlar bölümünden biletinizi ayırabilirsiniz. Sadece bileti olan kişilere alınacaktır. Kontenjanlarla sınırlı olan konser saat 19.30’da başlayacak.

İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikleri kaçırmamak için TELEGRAM kanalımıza katılın.

https://t.me/marmaraetkinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir