2 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 25 Eylül 2022

Tiyatro Konser Bileti Satmak İstiyorum

Konser, Tiyatro oyunu için biletim var ama gidemiyorum biletimi satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Konser bileti devretme nasıl yapılır, biletix, passo biletimi başkası alabilir veya kullanabilir mi?, İstanbul, Ankara, İzmir 2.el hızlı bilet satışı detaylarını bulabilirsiniz.

Kültür Sanat ve eğlence sektörü zor günlerin ardından yeniden ayağa kalktı. Konser ve Tiyatro gibi etkinlikleri insanlar tarafından en çok tercih edilen sosyal aktiviteler oluyor.

Ünlü sanatçılar, oyuncular son zamanlarda organizasyonlarına tam gaz devam ediyor. Türkiye’nin dört bir tarafından her gün yüzlerce konser ve tiyatro oyunları gerçekleşiyor. Bu etkinliklere günde binlerce bilet satışı yapılıyor.

Bir çok etkinlik bileti erkenden bitiyor ve insanlar bilet alabilmek için birbiriyle yarışıyor. Bilet alan kişiler aylar öncesinden bilet almanın mutluluğunu yaşarken, konser, tiyatro günü yaklaştığında etkinliğe gidemeyebiliyor.

Etkinliğe gidemeyeceği için Konser Tiyatro biletini devretmek isteyenler, biletini satmak için arayış içerisine girmektedir.

Burada devreye biz giriyoruz. Etkinlik biletinizi satmak için okumaya devam edin.

Tiyatro Konser Biletimi Satmak İstiyorum

Daha önce satın aldığın bir biletin satışını yaparak katılamayacağın bir etkinlik için başkasına fırsat yaratabilirsin. Etkinlik biletini satmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz. Geniş sosyal medya kitlemiz ile biletlerinizi en hızlı bir şekilde satıyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçmek için, 0554 910 2537 whatsapp hattı veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsin. Passo, Biletix, Biletinial, Bubilet ve diğer bilet satış sitelerinden aldığın biletleri kolayca satabiliriz.

Konser ve Tiyatro biletlerinizin sattğımız takdirde satış bedelinden %25 komisyon alıyoruz.

Tiyatro Konser Bileti Kolayca Nasıl Satılır?

Tiyatro veya konser biletinizi satmanın en kolay yolu bileti aldığınız fiyatın altında satmaktır. Eğer etkinlik bileti tükenmediyse, etkinliğe gidecek kişi satış kanalları üzerinden zaten biletini alacaktır.

Tiyatro veya Konser Biletimi Başkası Kullanabilir mi?

Tiyatro ve Konser biletlerinde isim ve soyisim yazabilir ama bilet kimde ise giriş hakkı onundur. Bir çok etkinlikte kimlik ibrazı gerekmemektedir. Online bilet satışlarında verilen QR kodu cihaza göstererek kolayca giriş yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir