29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 5 Temmuz 2023

Bandırma Belediyesi Kültür Turları Başvuru 2023

Balıkesir Bandırma Belediyesi gezi turları başlıyor. Bandırma ücretsiz kültür turları başvuru nasıl yapılır 2023, başvuru şartları nelerdir, Bandırma Çıkışlı bedava Edirne, Eskişehir, Çanakkale gezisi nasıl katılırım kayıt telefon numarası detaylarına Ege Etkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Bandırma Belediyesi kültür turları vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşmeye devam ediyor.

Bandırma Belediyesi’nin ücretsiz olarak gerçekleştirdiği gezi turları ile vatandaşlar bir çok şehri gezme fırsatı buluyor. Profesyonel Tur rehberi eşliğinde gerçekleştirilen kültür gezileriyle şehirlerin tarihi, mimari ve doğal güzelliklerini yakından görme şansı elde ediliyor.

Bandırma Belediyesi Kültür Turları Hangi Şehirlere Yapılıyor?

Balıkesir Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlediği kültür turları Çanakkale, Edirne ve Eskişehir illerine yapılıyor. Turlara katılanlar şehirlerin tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı bulacak. Belediye ayrıca her yıl öğrencileri Ankara Anıtkabir gezisine de götürüyor.

Bandırma Belediyesi Kültür Turlarına Kimler Katılabilir?

Balıkesir Bandırma Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültür turlarına Bandırma ilçesinde yaşayan vatandaşlar katılabilir. 18 yaşından küçük bireyler ebeveynleriyle katılabilmektedir. Gezilere katılabilmek için kayıt yapılması zorunludur. Gezi tarihi, saati ve otobüs hareket yeri daha sonra size bildirilecektir. Kontenjanlar sınırlıdır.

Bandırma Belediyesi Kültür Turları Başvuru Nasıl Yapılır?

Bandırma Belediyesi tarafından ücretsiz olarak organize edilen kültür turlarına başvuru yapmak için 444 7 105 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Kontenjanlar kısıtlı olduğu için kayıt sırasına göre turlara katılım sağlanabilmektedir.

Muğla etkinliklerini kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Whatsapphttps://chat.whatsapp.com/FUjHU9BQmSdGlbYLUojbKM

Telegramhttps://t.me/egeetkinlikcom

Instagramhttps://www.instagram.com/egeetkinlikcom/

One thought on “Bandırma Belediyesi Kültür Turları Başvuru 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir