29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 3 Mayıs 2023

CHP Askıda Bilet Başvuru Formu 2023

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Askıda Otobüs Bileti başvurusu başladı. Askıda Genç Bilet başvuru formu 2023, askidagencbilet.com başvuru şartları, ücretsiz otobüs bilet, bedava otobüs bileti nasıl alınır, CHP Kemal Kılıçdaroğlu askıda bilet nedir detayları burada.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP askıda otobüs bilet uygulamasını hayata geçirdi. Ücretsiz otobüs bileti almak isteyen üniversite öğrencileri başvuruların nasıl yapıldığını araştırıyor.

CHP Gençlik Kolları ve Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı paydaşlığında üniversiteli gençler için uygulamaya alınan bir dayanışma projesi olan Askıda Otobüs Bileti ile üniversite öğrencileri bilet derdi olmadan sevdiklerine kavuşabilecek.

Projeye destek olmak isteyen vatandaşlarda Askıya Bilet Bırakarak üniversite öğrencilerinin faydalanmasını sağlıyor. Öğrencilerin faydalanması için bırakılan otobüs biletlerine talepte bulunan öğrencilerin yönlendirmesi otomatik olarak yapılacak.

Demokrasi Bileti Başvuru Formu 2023

CHP Aile Sigortası Hesaplama Başvuru detayları için tıklayın.

Askıda Otobüs Bileti Başvuru Şartları

Askıda Otobüs Bileti projesine başvuru yapabilmek için 18-25 yaş aralığında ve üniversite öğrencisi olmak gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında okuyan tüm öğrenciler bu projeye başvuru yapabilecek.

Askıda Genç Bilet Projesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yürütülen bilet projesine başvuru yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak taleplerini iletebilir.

https://askidagencbilet.com/

Askıda Bilet uygulamasına başvuru yapabilmek için edu.tr uzantılı mail adresiniz olması gereklidir.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

2.6/5 - (20 votes)

4 thoughts on “CHP Askıda Bilet Başvuru Formu 2023

 • Remzi aslan

  Ben Alanya’da inşaat işçisiyim seçim için askıda bilet kampanyasından yararlanmak istiyorum

  Yanıtla
 • Suna

  Biz boluya taşındık önce mersindeydik ama ikametgahimizi aldığımız halde adresimiz mersinde çıktı oyumuzu mersinde kullanmak için gitmemiz lazım iki.oyumuz var yardımcı olurmusunuz gidiş sizden dönüş bizden olsun

  Yanıtla
 • Almanyada yim oyumu kullanamadım bilet time yardımcı olabilirmisiniz

  Yanıtla
 • Salih Ezen

  Merhaba ben Erzurum Atatürk üniversitesinde doktora öğrencisiyim. Nüfusun istanbul’da seçim için gidiş geliş bilet hakkı tanıtıyor musunuz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir