14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 4 Haziran 2024

Çocuk Başına 1750 TL Yardım! WHH Türkiye Başvuru İletişim

Çocuk Başına 1750 TL yardım başvuruları başladı. İhtiyaç sahibi ailelerin yararlanacağı yardım Almanya merkezli uluslararası yardım kuruluşu Welt Hunger Hilfe (WHH) tarafından finanse ediliyor. WHH turkey başvuru formu 2024, kırtasiye yardımı, nakdi destek, hatay, gaziantep detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dünyada gıda güvenliğini ve sürdürülebilir kalkınmayı geliştirmeye adanmış bir yardım kuruluşu olan Welt Hunger Hilfe (WHH), Türkiye’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatıyor. Bu blog yazısında, WHH’nin 2024 yılında sunduğu 1750 TL yardım programı hakkında bilgi verecek ve başvuru şartları, başvuru formu, yardım miktarı ve yardımların nereye yatırıldığı gibi konularda güncel bilgiler sunacağız.

Yardım kuruluşu çocuk başına yardım ailelere yardım yapacak. Çocuk başına 1750 TL yardım yapılacak. Örneğin 3 çocuğu olan aileler 5250 TL alacak.

Türkiye’de Ailelere Yardım: Welt Hunger Hilfe (WHH) 1750 TL Yardım Başvurusu!

Welt Hunger Hilfe (WHH) Kimdir?

WHH, 1962 yılında Almanya’da kurulmuş ve gıda güvenliği, sürdürülebilir kalkınma ve insani yardım alanlarında faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur. Dünyanın 30’dan fazla ülkesinde çalışan WHH, yoksulluk ve açlıkla mücadelede önemli bir rol oynamaktadır.

WHH Türkiye’de Ne Yapıyor?

WHH, Türkiye’de 1990’lı yıllardan beri faaliyet göstermektedir. Kuruluş, gıda güvenliği, tarımsal kalkınma, su ve sanitasyon, eğitim ve sağlık gibi alanlarda çeşitli projeler yürütmektedir. WHH’nin Türkiye’deki çalışmaları, yoksulluğu azaltmaya, gıda güvenliğini geliştirmeye ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

WHH 1750 TL Yardım Programı Nedir?

WHH, Türkiye’de yaşayan ve temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan ihtiyaç sahibi ailelere 1750 TL maddi yardımda bulunmaktadır. Bu program, gıda, giyim, barınma ve eğitim gibi temel ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

WHH 1750 TL Yardım Programı Başvuru Şartları Nelerdir?

WHH 1750 TL yardım programına başvurabilmek için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
 • Depremzede Vatandaşlar
 • İhtiyaç sahibi olmak (düşük gelirli aileler önceliklidir)
 • Suriyeli vatandaşlar da başvuru yapabilir.

WHH 1750 TL Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Welt Hunger Hilfe (WHH) tarafından verilecek yardıma başvuru yapmak için yardım kuruluşun telefon numarasını arayarak veya mail adresine mail atabilirsiniz.

Mail: [email protected]

Telefon: +90 (0) 342 336 0209

WHH 1750 TL Yardım Ne Kadar?

WHH yardım programı kapsamında her aileye 1750 TL maddi yardımda bulunmaktadır.

WHH 1750 TL Yardım Nereye Yatırılır?

1750 TL yardım onaylandıktan sonra, WHH sizden IBAN numarası isteyecek ve verdiğiniz hesaba çocuk başına para yatırılacak.

Başvurulardan haberdar olmak için INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

5/5 - (1 vote)

12 thoughts on “Çocuk Başına 1750 TL Yardım! WHH Türkiye Başvuru İletişim

 • Fatma kılınç

  Çocuklarim için yardım istiyorum kocam yok 5tane kızım var eşim Suriye öldü 10sene oldu cenazesi buraya gelmediği için ölümünü ispat edemiyoruz

  Yanıtla
 • Pelin

  Bnim iki tane bebeğim var berbat bir evde berbat bir yaşantı sürüyoruz en azından onlar için yardım istiyorum onların ihtiyaçlarını alabiliyim yüzlerini güldürebiliyim Allah rızası için sizde vesile olun

  Yanıtla
 • Gamze Öztunç

  Bayram harçlığıni istiyorum çocuğumun ihtiyaçlarını karşılamak için

  Yanıtla
 • Süreyya

  Benim eşim tek çalışıyor kirada oturuyoruz çocuğum böbrek yetmezliği hastası sürekli olarak hastaneye gidiyoruz her türlü desteğe ihtiyacımız var

  Yanıtla
 • Sevda kurtcalisamiyomsol göz kapam dusuyo hiç bir yerden destek verilmiyor çocuğum olmuyor bir insan kulu duysun artık bende insanım yeter beni kendi kızınızın yerine koyun lütfen Allah rızası icin

  Yanıtla
 • Münevver

  Çocuğum var birisi engelli okula gitmiyor birisi dördü bitirdi verdim parası

  Yanıtla
 • Sibel demircan

  Çocuk yardımı istiyorum

  Yanıtla
 • Gurbet

  Bir kız çocuğum var eşim çalışmıyor bayram harclığı için yardım

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir