21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 11 Aralık 2023

Keçiören Belediyesi Yardım Başvurusu 2024 – Sosyal Yardımlar

Ankara Keçiören Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere verdiği sosyal yardımları duyurdu. Keçiören Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır, gıda yardımı 2024, bebek yardımı nasıl alınır, başvuru şartları ve başvuru formu için detayları EgeEtkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara Keçiören Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Aileler başvuru yaparak kolayca sosyal yardımlardan faydalanabiliyor.

Keçiören ilçesinde yaşayan dar gelirli ailelerin yaşam şartlarını iyileştirmek amacıyla belediye bir çok sosyal yardımdan faydalandırıyor. Gıda, giyim, eşya ve bebek yardımı gibi bir çok destek veren belediye ekonomik durumu iyi olmayan ailelere desteğini sürdürüyor. 2024 yılında da yardımlar giderek artmaya devam edecek. Başvuru yaparak siz de yardımlardan faydalanabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Sosyal Yardımlar Nelerdir?

 1. Gıda Yardımı
 2. Giyim Yardımı
 3. Et Yardımı
 4. Eşya Desteği
 5. Çocuk Bezi Yardımı
 6. Hasta Bezi ve Havalı Yatak Desteği
 7. Yenidoğan Bebek Paketi Yardımı

Keçiören Belediyesi Gıda Yardımı Başvurusu

Keçiören Belediyesi gıda yardımı başvuruları başladı. Keçiören sınırlarında ikamet ediyorsanız bu yardımdan faydalanabilirsiniz. Üzerinize mal varlığının olmaması gerekiyor. Ailenin hiç bir şekilde sosyal güvencesi bulunmaması ve kişi başına düşen gelirin muhtaçlık sınırında veya altında olmalıdır. Gıda kolisi yardımı 6 ayda bir yapılır. Bazı durumlarda Başvuru sonrası aile ziyareti gerçekleşebilir.

Keçiören Belediyesi Giyim Yardımı Başvurusu

Keçiören Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere giyim yardımı yapacak. Keçiören sınırlarında yaşayan üzerine kayıtlı ev, araba, arsa veya tarlası bulunmayan ve ailenin hiç bir şekilde sosyal güvencesi olmaması gerekiyor.

Keçiören Belediyesi Et Yardımı Başvurusu

Keçiören Belediyesi et yardımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ilçe sınırlarında oturuyor olması gerekiyor. Sosyal güvencesi olmayan ve evde kişi başına düşen gelirin düşük seviyelerde olan ailelere 3 ayda bir verilmektedir.

Keçiören Belediyesi Eşya Desteği Başvurusu

Ankara Keçiören Belediyesi eşya yardımı almak isteyen vatandaşlar, belediye sınırları içerisinde oturuyor olması gerekiyor. Ailenin sosyal güvencesi bulunmuyor ve yardım almaya uygun şartları taşıyor olmalıdır. Eşya yardımı almak isteyen kişilere hane ziyareti yapılarak durum tespit raporu çıkartılarak gerekli yardım yapılır.

Keçiören Belediyesi Çocuk Bezi Yardımı Başvurusu

Keçiören Belediyesi ilçe sınırlarında yaşayan çocuklu ailelere bebek bezi yardımı yapıyor. Sosyal yardım almaya uygun, sosyal güvencesi bulunmayan ailelerin 24 aydan küçük olan bebekleri için çocuk bezi desteği verilmektedir.

Keçiören Belediyesi Hasta Bezi ve Havalı Yatak Desteği Başvurusu

Ankara Keçiören Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi hasta kişilere hasta bezi ve havalı yatak desteği verecek. Sosyal güvencesi bulunmayan bez veya yatak almak için durumu olmayan vatandaşlara verilecek. Hasta bezi almak için Tıbbi Malzeme Raporu, hasta yatağı veya havalı yatak başvurusu için ağır engelli raporu ya da hastanın genel sağlık durumuna ilişkin raporun olması gerekiyor.

Keçiören Belediyesi Yeni Doğan Bebek Paketi Yardımı Başvurusu

Keçiören Belediyesi bebek yardımı yeni evlat sahibi ailelere yapılıyor. Bebek sahibi olan tüm ailelere içerisinde bebeğin ihtiyacı olan malzemeler çanta hediye ediliyor. Çantanın içerisinde Biberon, Bebek Bezi, Mama, Zıbınlık gibi hediyeler bulunuyor.

Keçiören Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Keçiören Belediyesi tarafından verilen tüm yardımlara başvurular internet üzerinden yapılabiliyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, https://ulakbel.kecioren.bel.tr/WebBasvuru/sosyalyardim#/ linkine tıklayabilirler. Başvuru yaptıktan sonra 444 5 276 numaralı Sosyal yardım birimini arayarak internet üzerinden sosyal yardım başvurusu yaptığınızı ve çok ihtiyacınız olduğu için kısa sürede sonuçlandırılmasını istediğinizi rica edin.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

2 thoughts on “Keçiören Belediyesi Yardım Başvurusu 2024 – Sosyal Yardımlar

 • Derya uçdu

  Çok güzel olmuş bu yorum

  Yanıtla
 • İhtiyacım var yardım parası istiyorum ben şimdi lütfen destek olun bana

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir