24 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Şubat 2024

BAĞ KART Başvuru Formu – Bakiye Sorgulama 2024

Bağcılar Belediyesi vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla BAĞ-KART’ı hayata geçirdi. Bağ-Kart başvuru nasıl yapılır 2024, puan bakiye sorgulama, hangi marketlerde geçerli, ne işe yarar, Bağ kart nasıl çıkarılır, üye işyeri olmak detayları sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Belediyesi vatandaşlara fırsatlar sunan Bağ Kart’ı kullanıma sundu.

Bağcılar ilçesinde yaşayan vatandaşlar eğitimden alışverişe kadar bir çok alanda fırsatlar Bağ-Kart ile tanıştı. Bağ Kart sayesinde vatandaşlar anlaşmalı kurumlardan indirimli yararlanacak.

Bağ Kart Ne İşe Yarar?

Bağcılar Belediyesi tarafından çıkarılan Bağ-Kart marketlerde indirimli alışveriş yapmanızı sağlar. Sosyal Tesislerde ve restorantlarda indirimli yemek yemenizi sağlar. Spor merkezlerine indirimli kayıt olmanızı sağlar. Eğitim kurumlarından indirimli faydalanmanızı sağlar. Etkinliklerden ücretsiz yararlanmanızı sağlar. Hayır Çarşısından giyim alışverişi yapmanızı sağlar. Kütüphanelere giriş imkanı ve kütüphanelerin yoğunluk takibi gibi bir çok fayda sağlayacak özellikleri bulunmaktadır. Gün geçtikçe özelliklerine bir yenisi ekleniyor.

Bağ Kart’a Kimler Başvuru Yapabilir?

Bağcılar Belediyesi tarafından hayata geçirilen Bağ Kart, Bağcılar ilçesinde yaşayan herkes tarafından kullanabilir. İkamet adresiniz Bağcılar ilçesinde bulunması gerekiyor. Bağ-Kart sahibi olmak isteyen vatandaşların öncelikle online başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvuru yapan vatandaşlara en kısa sürede kartları teslim ediliyor ve indirim ve kampanyalardan faydalanmaları sağlanıyor.

Bağ Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Bağcılar Belediyesine ait Bağ Kart’a başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, https://ebelediye.bagcilar.bel.tr/web.talep.doms?knd=kultur&@talepId=1934 linkine tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir. Formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Başvuru formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen onay kodunu ekrana girin ve başvurunuzu tamamlamayı unutmayın.

Bağ Kart Bakiye Sorgulama

Bağ Kart Bakiye sorgulama işlemleriyle ilgili belediye tarafından bir açıklama yapılmış değil. Bu tarz kullanılan kartlar da genellikle bakiye sorgulama alışveriş yaptığınız anlaşmalı yerlerden öğrenilebiliyor. Ayrıca mobil uygulama ve belediyenin hattı aranarak öğrenme olasılığı da bulunuyor. Karta biriken puanınızı bu yöntemler ile öğrenemediyseniz, ilerleyen günlerde net bir açıklama yapıldığında yazıyı güncelleyeceğiz ve net bir şekilde açıklayacağız.

Bağ Kart Hangi Marketlerde Geçerli

Bağcılar Belediyesinin anlaşmış olduğu marketlerden vatandaşlar indirimli olarak faydalanabiliyor. Market listesi henüz belediye tarafından yayınlanmış değil, sadece anlaşmalı iş yerleri ve marketlerden yararlanabilirsiniz ifadesi yer alıyor. Hangi marketlerden yararlanabileceğinizi artık sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. https://bagkart.bagcilar.bel.tr/uye-is-yerleri linkine tıklayarak nerelerde geçerli olduğunu görebilirsiniz.

Bağ Kart Üyelik İptal Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bağcılar Belediyesi tarafından çıkarılan vatandaşlara özel indirimler sunan Bağ-Kartınızı kullanmadığınız için veya başka sebeplerden dolayı iptal ettirmek isteyebilirsiniz. Bağ-Kart iptal başvurusu [email protected] mail adresi üzerinden yapılıyor. İptal ettirmek istediğinize dair bir mail atarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bağ-Kart Üye İş Yeri Nasıl Olunur?

İstanbul Bağcılar ilçesindeki esnaflar Bağ-kart üye işyeri olarak müşterilerine özel indirimler sunabiliyor. Bağkart sistemine kayıt olmak isteyen iş yerleri e-devlet üzerinden Bağcılar Belediyesine başvuru yapması gerekiyor. Başvuru yapmak için https://www.turkiye.gov.tr/bagcilar-belediyesi linkine tıklayarak e-devlet girişi yaptıktan sonra Talep / Öneri Başvurusu kısmından üye işyeri olmak istediğinizi belediyeye iletebilirsiniz. İlgili personeller iş yeri ile en yakın zamanda iletişime geçecektir.

Bağ Kart Puan Yükleme Nasıl Yapılır?

Bağcılar Belediyesi tarafından vatandaşların kullanımına sunulan Bağkartlara puan yüklenerek Hayır Çarşısı gibi yerlerde harcanabiliyor. Bağ Kart Puan Yükleme işlemi belediye binasından yapılmaktadır. Kişiye göre 200 puan ile 600 puan arasında yüklemeler yapılıyor. Bu puanlar sayesinde vatandaşlar Hayır Çarşısı üzerinden kıyafet giyim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Vatandaşlar 6 ayda bir puan yükleterek çarşıdan yararlanabilmektedir.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikleri kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Whatsapp Grubuhttps://chat.whatsapp.com/IN37jyHMQMTGhEglA56gzL

Telegramhttps://t.me/marmaraetkinlik

4/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir