23 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Kasım 2023

Üsküdar Belediyesi Patates Yardımı Başvurusu 2024

İstanbul Üsküdar Belediyesi üreticiden satın aldığı patatesleri vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıyor. Üsküdar Belediyesi patates yardımı başvuru nasıl yapılır 2023 – 2024, Üsküdar ücretsiz, bedava patates nasıl alınır, 1 çuval patates elma başvuru telefonu detaylarına EgeEtkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un nezih ilçesi Üsküdar da belediye vatandaşlara ücretsiz patates dağıtacağını açıkladı.

Üsküdar Belediyesi çok değer verdiği bir işbirliği modeliyle Anadolu’dan birçok ürünü tarlasından alarak Üsküdarlı vatandaşların kapısına kadar ulaştırıyor. Her meyveyi ve sebzeyi zamanında çiftçilerden alarak ailelere ulaştıran Üsküdar Belediyesi, elma ve patatesleri ailelere ulaştırmaya başladı. 12 ay boyunca devam edecek bu uygulama ile vatandaşlar çeşit çeşit taze ürünlere kavuşacak. Belediye başkanı Hilmi Türkmen’in selamını götüren görevliler bir selam ve tatlı bir muhabbetle komşuları ziyaret ediyor ve 1 çuval ve 1 kasa elmayı ailelere hediye ediyor.

Üsküdar Belediyesi Patates Yardımı Kimler Faydalanabilir?

İstanbul Üsküdar Belediyesi tarafından vatandaşlara bedava verilecek patates yardımına başvuru yapabilmeniz için aşağıdaki şartlara uygun olmanız gerekiyor.

Patates yardımı almak isteyen vatandaşların İstanbul Üsküdar ilçesinde ikameti bulunması gerekiyor.

Başvuru yapacak kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekiyor.

Evli kişilerin resmi nikahı olması gerekiyor.

Yardım alacak kişilerin sosyal yardım kriterlerine uygun olması gerekiyor.

Üsküdar Belediyesi Patates Yardımı Başvurusu

Üsküdar Belediyesi tarafından yapılacak patates yardımına Gıda Başvuru Formu üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üsküdar Belediyesi patates yardımı başvurusu yapmak için https://www.uskudar.bel.tr/tr/main/sosyaldestek/gida-basvuru-formu/12 linkine tıklayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra 444 0 875 numaralı telefonu arayarak başvuru formunu doldurduğunuzu ve patates yardımı almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Görevliler kaydınızı alarak size en yakın zamanda 1 çuval patatesinizi teslim edecektir.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

3/5 - (2 votes)

One thought on “Üsküdar Belediyesi Patates Yardımı Başvurusu 2024

  • Leyla Akay

    Durumum yok yardımcı olursanız sevinirim kiraciyim iki çocuk annesiyim durum yok

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir