23 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Aralık 2023

GASMEK Kursları Online Başvuru Formu 2024

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları 2024 başvuruları ne zaman?, GASMEK yaz Kurs Kayıtları, GASMEK kış Kursları, GASMEK Online Kurslar, GASMEK Örgün Kursları, Mehmet Akif Ersoy Online Başvuru, Şahinbey ücretsiz kurslar, Gaziantep Halk Eğitim Kursları Başvuru Nasıl Yapılır?, Şehitkamil bedava kurs başvuru, İslahiye Kurslar, Nizip Kurslar, Yavuzeli Kurslar, Oğuzeli Kurslar için detaylar EgeEtkinlik.com da!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları veren GASMEK’e başvurular devam ediyor. Ücretsiz online ve örgün kurslardan faydalanmak isteyen bir çok vatandaş online başvuru formunu doldurarak kurslara katılabiliyor. 33 Kurs Merkezi ve 400’ü aşkın branş ile GASMEK Kursiyerlerini bekliyor.

Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinde bulunan GASMEK kurslarına giderek hobi ve yeni meslek edinmek isteyen vatandaşlar oldukça büyük ilgi gösterdi. Etkili Sosyal Medya Kullanımından Ahşap Atölyesine, Çocuk Gelişiminden Okuma Yazma’ya kadar vatandaşlar bir çok kurstan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Kursları başarı ile bitiren kursiyerlere kurs sonunda sertifika’da veriliyor.

GASMEK Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı GASMEK Kurslarına başvurular çevrim içi olarak yapılmaktadır. Başvuru yapmak isteyen kursiyerler https://www.progasmek.com/index.html adresine tıklayarak Meslek ve Sanat Kurslarından ÖRGÜN veya ONLİNE olarak başvuru yapabilir.

Kurs Merkezleri için tıklayın.
https://www.gasmek.org.tr/kurs-merkezleri.html

Kurs Branşları için tıklayın.
https://www.gasmek.org.tr/egitim-branslari.html

One thought on “GASMEK Kursları Online Başvuru Formu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir