14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024

Lise Medeniyet Akademisi Başvuru Kayıt Formu 2024

Konya Büyükşehir Belediyesi Lise Medeniyet Akademisi kayıtları başladı. lisemedeniyet.konya.bel.tr başvuru formu ve şartları 2024, LİMA nedir, nerede, keykavus kayıt sorgulama detaylarına EgeEtkinlik.com da bulabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı Lise Medeniyet Akademisi kayıtları başladı.

2021 yılında lise öğrencilerine yönelik açılan Lise Medeniyet Akademisi, milli manevi eğitimler, dersler, sınav desteği, atölyeler ve etkinliklerle hizmet vermeye başlamıştır. Yaz döneminde ve Eğitim Öğretim döneminde 6 farklı lokasyonda öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrenciler yaz boyunca kişisel, fiziksel ve sosyal gelişimleri için bu eğitimlere katılabiliyor.

Lise Medeniyet Akademisine Kimler Katılabilir?

Lise Medeniyet Akademilerine lise öğrencileri, yeni mezunlar ve açık öğretim lisesine giden öğrenciler katılabiliyor. Konya ili sınırlarında ikameti bulunan kişiler başvuru yapabilir.

Lise Medeniyet Akademisi Nerede?

Lise Medeniyet Akademisine ait 4’ü merkezde ve 2’ü ilçelerde olmak üzere toplam 6 şubesi bulunmaktadır.

  1. Keykavus Lise Medeniyet Akademisi,
  2. Keykubad Lise Medeniyet Akademisi,
  3. Keyhüsrev Lise Medeniyet Akademisi,
  4. Nizamülmülk Lise Medeniyet Akademisi,
  5. Ereğli Lise Medeniyet Akademisi,
  6. Seydişehir Lise Medeniyet Akademisi

Lise Medeniyet Akademisi Eğitimler

Milli Manevi Eğitimler: Kur’an-ı Kerim, Siyer, İlmihal, Peygamberler ve Sahabe Hayatları, Öncü Şahsiyetler, Aklımdaki Sorular

Ders Destek Eğitimleri: Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Geometri, Coğrafya, Dil ve Anlatım, Tarih, Felsefe, Biyoloji, Fizik, Kimya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Sınav Destek Eğitimleri: TYT – AYT Hazırlık Programları, Deneme Sınavları / Tarama Testleri, YKS Provası, PDR Birimi Desteği, Eğitim Koçluğu Desteği

PDR/Eğitim Koçluğu

Mesleki Gelişim Eğitimleri

Çeşitli Etkinlikler

Lise Medeniyet Akademisi Başvuru Formu

Lise Medeniyet Akademisi tarafından açılacak eğitimlere başvuru yaparak kayıt olmak isteyen kursiyeler, https://lisemedeniyet.konya.bel.tr/Kayit/Basvuru adresine tıklayarak yapabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra kayıt yaptırmak istediğiniz konumu seçin ve eğitim durumunuzu da seçtikten sonra kişisel bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Lise Medeniyet Akademisi ücretli mi?

Lise Medeniyet Akademisi, tamamen ücretsiz bir eğitim kurumudur. Tüm masraflar Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmaktadır.

Lise Medeniyet Akademisi Öğrenci Girişi Linki

Lise Medeniyet Akademisine kayıt olduktan sonra giriş yapmak için https://lisemedeniyet.konya.bel.tr/PhoneCode/OGR linkini kullanabilirsiniz.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

1/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir