29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 17 Haziran 2023

Big Tasty Başvuru Nasıl Yapılır?

McDonalds Big Tasty menüsü ile Türkiye’ye gelecek. Mc Donalds Big Tasty reklamı başvuru nasıl yapılır 2023, reklam başvuru şartları nelerdir, senaryo indir, mcdonalds.com.tr/big-tasty başvuru formu detayları Ege Etkinlik.com da bulabilirsiniz.

Dünyanın en büyük fast food restoren şirketlerinden McDonald’s, Big Tasty lezzeti için çekilecek reklam filminde oynayacak yetenekli reklam yüzü arıyor.

26 yıldır dünyayı kasıp kavuran Big Tasty lezzeti ilk defa Türkiye’ye geliyor. Bu lezzeti ilk tadanlar ise reklam filminde oynayacak kişiler olacak. Reklam yüzü içinse Mc Donalds bir başvuru formu oluşturdu. Verilen senaryoyu canlandıran ve istenen oyunculuk performansını sergileyen kişi veya kişiler Big Tasty reklamında oynayacak.

Big Tasty Reklam Başvurusu Kimler Yapabilir?

Mc Donald’s Big Tasty reklamı oyuncu seçmelerine 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak kişilerden kendini tanıtan kısa bir video çekmesi ve verilen senaryoyu sergilemesi istenmektedir. Gönderilen videonun en fazla 5 MB büyüklüğünde olması gerekiyor. Başvuru formunda yer alan tüm boşlukların doldurması da isteniyor.

Big Tasty Başvuru Formu

McDonalds Big Tasty lezzetini ilk tadanlardan biri olmak ve reklam filminde oynamak isteyenler başvuru formuna https://www.mcdonalds.com.tr/big-tasty linkine tıklayarak ulaşabilir.

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

McDonald’s Big Tasty Reklamı İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir