23 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Papara Evde Paketleme İşi Güvenilir mi? 2024

Papara elektronik para anonim şirketi evde paketleme işi gerçek mi?, Papara güvenilir mi? 2024, Evde paketleme işi dolandırma, facebook paketleme papara hesabımı aldılar, Zade Paketleme whatsapp, Sygn Tekstil için detaylar burada.

Papara elektronik para anonim şirketi Evde Paketleme işine başvuru yapan veya yapacak olan vatandaşlar güvenilir olup olmadığını merak ediyor.

Özellikle facebook üzerinden yayınlanan ilanlara para kazanmak için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Papara üzerinden hesap açarak T.C kimlik bilgileri ve paralarını gönderiyor. Bir süre sonra ilanı yayınlayan kişilere ulaşamayan kişiler şikayetvar.com üzerinden şikayetler de bulunuyor.

Papara Evde Paketleme İşi Güvenilir mi?

Papara Elektronik Para Anonim Şirketi güvenilir BDDK’ya bağlı bir internet bankacılığı şirketi olması rağmen, Papara üzerinden bir çok kişi dolandırılmaya devam ediyor.

Evde paketleme işi yapan kişiler sizden para istemez. Eğer evlere ek iş veren kişiler sizden kimlik bilgilerinizi veya para isterlerse kesinlikle itibar göstermeyiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Güvenilir Evde paketleme işi bulmak oldukça kafa karıştırıcıdır. Evden çalışmak isteyenler kişiler dolandırıcılar yüzünden sürekli mağdur edilmektedir. Bu işte bilinmesi gereken en temel kural ise, iş veren sizden para istememesidir. Eğer bir kişi size evden çalışabileceğiniz bir iş verme vaadinde bulunuyorsa ve ardından sizden para talep ediyorsa ondan hemen uzaklaşın ve telefonunu engelleyin. Bu tarz kişiler öncelikle güven verir ve ardından sizden para teklif eder.

Bu sektörde en güvenilir işler daha önce bu işlerde çalışmış bir arkadaşınız varsa, onların yönlendirilmesiyle bulunan işlerdir. Eğer bir arkadaşınız yoksa iş başa düşmüş demektir. Sosyal medyada evde çalışmak isteyen kişilere iş vermek isteyen bir çok kişi bulunmaktadır ama güvenilir olanlarını ayırt etmeniz gerekmektedir. Para isteyen kişileri hemen engelleyin ama para istemeyen kişilere de hemen güvenmeyin. Sizinle buluşmak isteyenlerle iş yerlerinde buluşmak istediğinizi belirtin ve ardından iş yerinde görüştüğünüz kişiden işi teslim alın ve iş bitiminde geri götürün.

Bu tarz işlerde evden çalışmak isteyenler kişiler iş yerinden işi alır ve işi bitirdiğinde iş yerine geri götürür. O yüzden size yakın iş yerlerini tercih etmelisiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

2 thoughts on “Papara Evde Paketleme İşi Güvenilir mi? 2024

 • Anonim

  Bende başvuru yaptım ama tc vermedim ne kadar doğru bilmiyorum. Hesaptan para yolladm tc gözükür mü

  Yanıtla
  • Anonim

   Sizin para yollamamanız gerekirdi.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir