19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Çanakkale Belediyesi Müze Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024

Çanakkale Belediyesi ücretsiz müze kart başvurularının başladığını duyurdu. Müze kart kimler alabilir, başvuru şartları ve başvuru formu 2024, üniversite öğrencilerine bedava müze kart başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi ücretsiz müze kart kampanyası başlattığınız duyurdu. Başvuru yapan öğrenciler müze kartın sahibi olacak.

Belediye başkanı Gökhan Yeşil talimatıyla üniversite öğrencilerine ücretsiz müze kart verileceği açıklandı. 60 TL olan Müze kart başvuru ücreti belediye tarafından karşılanacak. Öğrenciler 1 yıl boyunca Türkiye’nin ören yerleri ve müzelerini ücretsiz gezmenin keyfini çıkaracak.

Başvuru yapmak için öğrenciler üniversitelerinden onaylı öğrenci belgesini ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ait metnin her sayfasını imzalayacak şekilde başvuru sırasında teslim etmesi gerekiyor.

Çanakkale Belediyesi Müze Kart Kimler Alabilir? Başvuru Şartları

Çanakkale Belediyesi tarafından verilecek müze kartlardan almak isteyenler üniversite öğrencisi olmalıdır. Ön Lisans veya Lisans eğitimi gören öğrenciler faydalanabilir. Başvuru yapmak isteyen öğrencilerin Çanakkale’de üniversite okuyor veya ailesinin Çanakkale’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Çanakkale Belediyesi Müze Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale Belediyesi tarafından verilecek ücretsiz müze kart başvurusu yapmak isteyen öğrenciler, öğrenci belgesi ve imzalı metin ile birlikte Yazar ve Sanatçı Evi’ne gitmesi gerekiyor. Başvurular şahsen alınacaktır. Yazar ve Sanatçı Evi 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: İsmetpaşa Mh. Hasan Mevsuf Sk. No: 39
Telefon: 0 286 214 34 84

Kültür İşleri Müdürlüğüne ait KVKK Aydınlatma Metni indirmek için tıklayın.

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir